رضایت ده روسی از عملکرد سردار آزمون: دوست داشتم

رضایت ده روسی از عملکرد سردار آزمون: دوست داشتم

آفتاب نیوز :

دانیله ده روسی، سرمربی رم، در نشست خبری گفت:”نیمه اول را دوست نداشتم و عصبی بودم، سپس با کارت زرد هویسن و هو کردن استادیوم، حفظ او بسیار خطرناک بود. من نیمه اول را دوست نداشتم، از زمانی که به تیم آمده ام، هرگز اینطور تحت فشار نبودیم. آفرین به تیم حریف، من مربی آن ها را می شناسم. گفتم با شجاعت بازی می کند، اما آن ها نمی توانند ما را اینطور تحت فشار بگذارند. من از این موضوع عصبی بودم. “

در نیمه دوم بیشتر روی جریان بازی کنترل داشتید؟

بله، کاملا درست است. در نیمه اول به هم ریختم، تیم را عوض کردم. داشتن یک هافبک و یک هافبک تهاجمی با مهارت دریبل زدن برای ما جواب داده است. امروز بازیکن تهاجمی تری مثل آزمون را در ترکیب گذاشتم. این ها کار هایی است که می توان انجام داد، اما باید آن ها را امتحان کرد، ما فقط یک روز فرصت داشتیم. من اشتباه کردم، اما این هم یک تجربه است. نیمه دوم را خیلی دوست داشتم. ما باید تجزیه و تحلیل کنیم که چه اتفاقی افتاد و چه چیزی جواب نداد.

تعویض روملو لوکاکو؟

این یک تغییر تاکتیکی بود. از نحوه بازی با دو مهاجم خوشم نیامد. روملو امسال 1000 بازی انجام داده است، ما به او نیاز داریم. در نیمه اول بد، آزمون را بیشتر دوست داشتم و او را در زمین نگه داشتم. من مربی هستم و انتخاب می کنم، باید انتخاب کنم که چه کسی بازی کند. این یک شکست برای روملو نیست.  بازی کردن برای او سخت بود، زیرا نیمه اول بدی را پشت سر گذاشتیم و توپ زیادی در اختیار نداشتیم. وقتی همه بازی می کنند، مسیولیت با مربی است. اگر تعداد کمی از آن ها بد بازی کنند، می توانید تقصیر را گردن بازیکنان بیندازید.

عملکرد آزمون را دوست داشتید؟

او یک مهاجم کاذب در خط میانی یا یک هافبک هجومی کاذب در خط حمله است. ایده من این بود که به حسام عوار که یک بازیکن با کیفیت دیگر است، اجازه بازی بدهد. اما بعد دیدم که آزمون خوب کار می کند. با این حال، یافتن این هماهنگی زمان بیشتری می برد، اما من آن را دوست داشتم.

تجربه اولین بازی اروپایی در المپیکو در روز پنجشنبه؟

من خوشحالم که اینجا هستم و همه این اولین ها را تجربه می کنم. امروز هیجان زده بودم، چون اولین بازی خارج از خانه ما بود. این چیز ها همیشه من را هیجان زده می کند، من را به عنوان یک بازیکن هم هیجان زده می کرد. اکنون دنیای جدیدی وجود دارد که من دوباره آن را کشف می کنم. این شب ها برای من خوب است و حالم را خوب می کند. تا زمانی که این کار ادامه داشته باشد، من صد در درصد توانم را برای موفقیت می گذارم.

رضایت ده روسی از عملکرد سردار آزمون: دوست داشتم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضایت ده روسی از عملکرد سردار آزمون: دوست داشتم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضایت ده روسی از عملکرد سردار آزمون: دوست داشتم"، کلیک کنید.