رفع نشتی گاز ارومیه – آژیراک

رفع نشتی گاز ارومیه - آژیراک

به گزارش آژیراک آذربایجان غربی، علیرضا شیخی ، اظهار کرد: عصر روز پنجشنبه حوالی ساعت 17 خط تغذیه گاز شهر ارومیه از سمت ایستگاه شماره دو، دچار نشتی شدید که با اقدام فوری نیروهای فنی این شرکت، نشتی مذکور بدون قطعی جریان گاز شهر رفع شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ما از قبل پیش بینی لازم برای خط جایگزین در مواقع اضطراری جهت استمرار جریان گاز شهری ارومیه را کرده بودیم، افزود: تابستان امسال خط دوم و جایگزینی از سمت جنوب ارومیه را اجرا کردیم که در اتفاق امروز، به کار آمد و همراه با ایستگاه شماره یک از شمال ارومیه، گاز شهر را تامین کردند تا مشترکین عزیز ما افت فشار گاز نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بارش شدید باران کار را برای نیروهای فنی این شرکت جهت رفع نشتی سخت کرده بود، خاطرنشان کرد: با وجود سختی های کار، نشتی مذکور که در شانه خاکی جاده ارومیه – اشنویه قرار داشت و تردد خودروها بر سختی کار افزوده بود، طی چند ساعت رفع شد .

شیخی افزود: علت دقیق این نشتی در دست بررسی است.

46

رفع نشتی گاز ارومیه – آژیراک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع نشتی گاز ارومیه – آژیراک" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع نشتی گاز ارومیه – آژیراک"، کلیک کنید.