رقابت نزدیک ترامپ و بایدن در نظرسنجی ها

رقابت نزدیک ترامپ و بایدن در نظرسنجی ها

به گزارش آژیراک، نظرسنجی جدید نشان می دهد که ترامپ جمهوری خواه با 40 درصد از بایدن دموکرات با 38 درصد پیشی گرفته است. این نشان دهنده آن است که این 2 نامزد انتخابات آمریکا که سه شنبه از طرف حزب های متبوع خودشان نامزد انتخابات پنجم نوامبر شدند، رقابت بسیار نزدیکی خواهند داشت.

به رغم این واقعیت که اندک بیشتر آمریکایی ها یا 33 درصد معتقدند اقتصاد کشورشان در حال بهبود است، ترامپ کمی نسبت به بایدن پیشی گرفت. براساس گزارش یواس ای تودی، این رکورد بالاتر از اوت 2021 است، زمانی که 32 درصد از رای دهندگان آمریکایی این عقیده را داشتند.

به گزارش آژیراک، تجزیه و تحلیل نتایج نظرسنجی طبق رویکردهای حزبی نشان می دهد، 81 درصد از دموکرات ها از بایدن حمایت می کنند، در حالی که پنج درصد بلاتکلیف بودند و بقیه از انواع نامزدهای حزب ثالث حمایت می کنند.

این نظرسنجی نشان داد در میان کسانی که گفته اند از بایدن حمایت می کنند، 54 درصد گفته اند که به نامزدی او رای مثبت می دهند، در حالی که 41 درصد گفته اند که عمدتا علیه ترامپ رای می دهند.

براساس این نظرسنجی، 85 درصد از جمهوری خواهان از ترامپ حمایت می کنند، در حالی که 6 درصد از اعضای این حزب از رابرت کندی جونیور حمایت می کنند و 2 درصد هنوز تصمیمی نگرفته اند.

با این حال، 15 درصد از رای دهندگان بالقوه از هر دو نامزد اصلی ناراضی هستند. این نظرسنجی نشان می دهد که یک چهارم آنها آماده حمایت از ترامپ هستند، 18 درصد به بایدن تمایل دارند و 44 درصد هم نامزدهای مختلف حزب ثالث را در نظر می گیرند.

این نظرسنجی بین 1000 رای دهنده ثبت نامی از طریق تلفن در روزهای 8 تا 11 مارس انجام شد.

310310

رقابت نزدیک ترامپ و بایدن در نظرسنجی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت نزدیک ترامپ و بایدن در نظرسنجی ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت نزدیک ترامپ و بایدن در نظرسنجی ها"، کلیک کنید.