رقابت ویژه چند فیلم و تعطیلی یک روزه سینما

رقابت ویژه چند فیلم و تعطیلی یک روزه سینما

در شرایطی که سالن های سینما از غروب روز جمعه تا صبح یکشنبه آینده به مناسبت ایام سوگواری تعطیل می شوند، رقابت بین فیلم های صدر جدول فروش با حضور «مست عشق» داغ تر شده است.

به گزارش آژیراک، از ابتدای سال تاکنون فیلم های «تمساح خونی» و «بی بدن» دو فیلم پرفروش سینماها بودند که با اکران کمدی «سال گربه» بیشترین استقبال از این سه فیلم انجام می شد اما از هفته گذشته که فیلم «مست عشق» با ترکیبی از بازیگران سرشناس ایرانی و ترک روی پرده رفت، فیلم سوم جدول را کنار زد و تعداد تماشاگرانش از فیلم «بی بدن» هم بیشتر شده است.

در حال حاضر «تمساح خونی» با دو میلیون نفر تماشاگر، 126 میلیارد تومان، «بی بدن» با حدود 550 هزار نفر تماشاگر 33 میلیارد تومان فروش داشته و «مست عشق» نیز با 556 هزار نفر تماشاگر به اندازه 31 میلیارد و 750 میلوین تومان بلیت فروخته است.

فیلم «سال گربه» هم با 560 هزار نفر تماشاگر 30 میلیارد تومان فروش داشته است.

در جدول فروش نکته قابل توجه جایگاه فیلم «آسمان غرب» است که طبق گزارش یکم اردیبهشت موسسه سینماشهر، این فیلم دفاع مقدسی – که به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروزی روی پرده رفته بود – در پایان فروردین ماه رتبه هفتم جدول فروش را پس از «ایلیا جستجوی قهرمان» با رقم فروش حدود دومیلیارد و 500 میلیون تومان داشت و حالا پس از گذشت 12 روز به فروش حدود پنج میلیارد تومان رسیده است!

اکران فیلم های یاد شده به همراه «آپاراتچی»، «نوروز» و «پرویز خان» در سانس های متغیر در حالی ادامه دارد که یاداوری می شود سالن های سینمایی کشور از غروب روز جمعه، 14 اردیبهشت ماه تا پایان روز شنبه، 15 اردیبهشت همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) تعطیل خواهد بود.

پایان خبر آژیراک  

رقابت ویژه چند فیلم و تعطیلی یک روزه سینما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت ویژه چند فیلم و تعطیلی یک روزه سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت ویژه چند فیلم و تعطیلی یک روزه سینما"، کلیک کنید.