روایت امیر عبداللهیان از رایزنی تلفنی اش با وزیران امور خارجه انگلیس ، آلمان و استرالیا

روایت امیر عبداللهیان از رایزنی تلفنی اش با وزیران امور خارجه انگلیس ، آلمان و استرالیا

به گزارش آژیراک، امیر عبداللهیان در مورد این سه گفت وگوی تلفنی در صفحه اجتماعی ایکس نوشت :«در پاسخ به تماس های تلفنی آنالنا بربوک وزیر امور خارجه آلمان، دیوید کامرون وزیر امور خارجه انگلیس و پنی وانگ وزیر امور خارجه استرالیا ضمن تبادل نظر درخصوص برخی موضوعات دوجانبه، تاکید کردم که وقتی رژیم صهیونیستی با نقض حقوق بین الملل و کنوانسیون های وین، مصونیت افراد و اماکن دیپلماتیک را نقض می کند و شورای امنیت نیز قادر به صدور یک بیانیه در محکومیت حمله تروریستی به سفارت ایران در دمشق نیست، دفاع مشروع با هدف تنبیه متجاوز یک ضرورت است.

در ادامه به لزوم اعلام موضع صریح از سوی سه کشور مذکور (انگلیس، آلمان، استرالیا) در محکومیت این جنایت تروریستی رژیم اسراییل تاکید کردم. تصریح کردم که ایران به دنبال گسترش دامنه جنگ نیست، اما بازگشت امنیت پایدار در منطقه حساس غرب آسیا، به مهار رهبران جنگ طلب و نامتعادل رژیم صهیونیستی و توقف پایدار جنایات جنگی این رژیم علیه غزه و کرانه باختری مرتبط است.

همچنین پیام تبریک سه وزیر امور خارجه به مناسبت عید سعید فطر را دریافت کردم.»

310310

روایت امیر عبداللهیان از رایزنی تلفنی اش با وزیران امور خارجه انگلیس ، آلمان و استرالیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت امیر عبداللهیان از رایزنی تلفنی اش با وزیران امور خارجه انگلیس ، آلمان و استرالیا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت امیر عبداللهیان از رایزنی تلفنی اش با وزیران امور خارجه انگلیس ، آلمان و استرالیا"، کلیک کنید.