روند بکارگیری کودکان در شهرداری باید کاهش پیدا کند

توکلی زاده در گفت وگو با آژیراک تاکید کرد:

روند بکارگیری کودکان در شهرداری باید کاهش پیدا کند

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ما باید روند بکارگیری کودکان در شهرداری توسط پیمانکاران را به مرور کاهش بدهیم و به حد مدیریت برسانیم و ان شاالله بتوانیم اجرایی شدن این امر مهم را محقق کرده و کودکان را از این چرخه حذف کنیم.

محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، اظهار کرد: در اَبَر اپلیکیشنی که با نام «شهرزاد» در حوزه پسماند رونمایی و به کار گرفته شده است، «نوماند» به عنوان زیر مجموعه این نرم افزار کمکی است که به مرور به کارگیری کودکان را از چرخه کار خدمات شهری شهرداری خارج کند.

وی در پاسخ به اینکه آیا وعده ای که از طرف وی و علیرضا زاکانی شهردار تهران، درباره حذف استخدام کودکان از شهرداری و بسته شدن پرونده بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران این مجموعه تا پایان امسال مطرح بود، محقق می شود یا خیر، تصریح کرد: انجام این کارها گام به گام است و در واقع همانطور که خود شما که خبرنگار حوزه آسیب های اجتماعی هستید و می دانید چنین وعده ای وجود ندارد و اگر هم من وعده ای از تمام شدن و بسته شدن پرونده این موضوع داده ام همین الان اصلاح می کنم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ما باید روند بکارگیری کودکان در شهرداری توسط پیمانکاران را به مرور کاهش بدهیم و به حد مدیریت برسانیم و ان شاالله بتوانیم اجرایی شدن این امر مهم را محقق کنیم.

گفتنی است توکلی زاده در تاریخ هفدهم آبان ماه و در جریان حضور یک کودک 13 ساله با لباس پاکبانی شهرداری تهران در اجرای مراسمی که از سوی شهرداری منطقه 21 برگزار شده بود، در مورد خاتمه دادن به کار کودکان در خدمات شهری شهرداری تهران سخن گفته بود.(اینجا بخوانید)

روند بکارگیری کودکان در شهرداری باید کاهش پیدا کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روند بکارگیری کودکان در شهرداری باید کاهش پیدا کند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روند بکارگیری کودکان در شهرداری باید کاهش پیدا کند"، کلیک کنید.