رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد

رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد

آژیراک/آذربایجان شرقی امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه بیش از 25 هزار نفر در غزه و فلسطین شهید شده اند، اظهار کرد: اسراییل کم کم متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مطهری اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز به 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: مهم ترین کار امام خمینی این بود که دنیا و جهان را عوض کرد. امام فرموده بود که اسراییل فاسد و خبیث باید از بین برود و اکنون تمام دنیا با اسراییل در افتاده است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) به مومنان به ویژه مسلمان عزت و افتخار داد، گفت: مسلمانان در دنیا گم شده بودند و با وجود امام(ره) قدرتمند شدند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری اصل، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب توصیه می کند که باید به تمام سفارشات و توصیه های امام راحل به خوبی عمل شود.

وی افزود: یکی از توصیه های ایشان این بود که ملت ها از مستکبران و مستضعفان نترسند و با این حال وحدت کلمه را به وجود آورد و تمام مسلمانان را به وحدت دعوت کردند. در مورد فلسطین تفرقه وجود داشت که همه را بر مدار وحدت درآورد. 

امام جمعه موقت تبریز گفت: به فرموده ی امام، امت اسلامی نباید تسلیم و سازش کند چرا که با تسلیم تمام زحمت ها از بین می رود.

وی با بیان اینکه باید در مقابل دشمن هوشیار باشیم، خاطر نشان کرد: انواع توطیه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی وجود دارد و امت باید بیدار باشد که راه حل آن نیز تقوا است. 

وی به تشییع شهدای خدمت اشاره کرد و افزود: ملت با حضور پرشور خود نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه و مسیولانی هستند که برای مردم دل می سوزانند.

پایان خبر آژیراک

رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد"، کلیک کنید.