رکورد تاریخی برای پرسپولیس/ تیم اوسمار خاطره دربی سال 74 را زنده کرد

رکورد تاریخی برای پرسپولیس/ تیم اوسمار خاطره دربی سال 74 را زنده کرد

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در یک بازی خاطره انگیز و در حالی که با سه گل از میهمان قعر جدولی خود عقب بود، چهار گل زد و با این پیروزی با توجه به توقف استقلال در هفته بیست و هشتم به صدر جدول رفت.

فوتبال ایران جمعه 4 خرداد شاهد یک پارادوکس بود. هر چقدر بازی در قایمشهر سرد و کسل کننده دنبال شد، بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی همه چیز داشت و در نهایت صدر جدول به تیم تهرانی قرمزپوش رسید. اما این بازی و این کامبک رویایی یک جنبه منفی هم داشت که پشت نتیجه مسابقه مخفی ماند. در تمام تاریخ لیگ برتر و شاید تمام ادوار لیگ در فوتبال ایران به یاد نداریم که پرسپولیس در نیمه اول و در ورزشگاه آزادی پیش چشم هزاران هوادارش از یک تیم شهرستانی سه گل دریافت کرده باشد!

سال 1374 و در دربی تهران در لیگ آزادگان، پرسپولیس در نیمه اول سه گل از استقلال دریافت کرد، اما اولاً که حریف استقلال بود و ضمناً آن بازی در لیگ آزادگان برگزار می شد. در لیگ برتر به طور کلی تعداد بازی هایی که 4-3 تمام شده باشد بیشتر از انگشتان دو دست نیست. ضمن اینکه کمتر به یاد داریم یک تیم در لیگ برتر با سه گل از حریف عقب باشد و بتواند کامبک بزند و بازی را ببرد.

البته تساوی 3-3 هم داشتیم، اما پیروزی با این شرایط خیلی نادر بود. این بازی را می توان زیباترین بازی فصل لقب داد، اما قطعا تاریخی ترین بازی پرسپولیس در لیگ برتر بود.

رکورد تاریخی برای پرسپولیس/ تیم اوسمار خاطره دربی سال 74 را زنده کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد تاریخی برای پرسپولیس/ تیم اوسمار خاطره دربی سال 74 را زنده کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد تاریخی برای پرسپولیس/ تیم اوسمار خاطره دربی سال 74 را زنده کرد"، کلیک کنید.