زاهدی: از بودن در ژاپن خوشحالم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

زاهدی: از بودن در ژاپن خوشحالم - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک، در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ژاپن (جی لیگ) تیم «آویسپا فوکویاکا» به مصاف «اف سی توکیو» رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

شهاب زاهدی لژیونر ایرانی «فوکویاکا» در این دیدار کار را از روی نیمکت آغاز کرد و از دقیقه 58 وارد زمین شد. این نخستین باری بود که زاهدی با پیراهن این تیم در مسابقات لیگ ژاپن به میدان می رود.

زاهدی در این دیدار موفق شد در نخستین حضور خود در فوتبال ژاپن و 2 دقیقه پس از ورودش به زمین، روی نخستین گل فوکویاکا موثر ظاهر شود و نخستین پاس گل خود را ثبت کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس پس از این دیدار در گفت و گو با دوربین باشگاه «آویسپا» گفت: جو ورزشگاه در این دیدار عالی بود و از اینکه در اینجا هستم خوشحالم و احساس خوبی دارم. هواداران انرژی بسیار مثبتی دارند و تلاش می کنیم در بازی بعدی نتیجه بهتری کسب و به طرفداران تقدیم کنیم.

زاهدی: از بودن در ژاپن خوشحالم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاهدی: از بودن در ژاپن خوشحالم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاهدی: از بودن در ژاپن خوشحالم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.