زیاد النخاله در جمع خبرنگاران: در پایان عملیات طوفان الاقصی این ماییم که پیروز می شویم

زیاد النخاله در جمع خبرنگاران: در پایان عملیات طوفان الاقصی این ماییم که پیروز می شویم

به گزارش آژیراک، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز شنبه 11 فروردین بعد از دیدار و رایزنی با حسین امیرعبدالهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تهران در جمع خبرنگاران گفت: طی ماه های گذشته و در جریان عملیات طوفان الاقصی، جمهوری اسلامی ایران به مانند همیشه در کنار فلسطین و مقاومت فلسطین بود و وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با اهمیت بالایی این مسایل و تحولات را دنبال می کردند.

وی با بیان اینکه از ابتدای این تجاوز نظامی، وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران دیپلماسی فعالی در راستای حمایت از فلسطین و توضیح دادن مواضع فلسطین و حمایت از مقاومت فلسطین داشت، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره در کنار ملت فلسطین ایستاده است و همچنان از مردم فلسطین و مقاومت فلسطین حمایت می کند و این مسیله بر هیچ کس پوشیده نیست.

این مقام ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بهای این حمایت را پرداخته است و ما شاهد این هستیم که به خاطر حمایت از فلسطین و آرمان فلسطین مورد تحریم قرار گرفته است، تصریح کرد: طی سال های گذشته جمهوری اسلامی ایران حامی فلسطین بوده است و در جریان عملیات طوفان الاقصی نیز ما شاهد این حمایت بوده ایم و این یکی از عواملی است که باعث شده مردم فلسطین بتوانند در برابر جنایت های صهیونیست ها به مقاومت ادامه دهند و ما از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از فلسطین و مقاومت فلسطین تشکر می کنیم.

النخاله با بیان این که ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت مظلوم فلسطین بوده اند، خاطرنشان کرد: من در همین چارچوب از رهبر معظم انقلاب اسلامی و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران تشکر و قدردانی می کنم.

وی همچنین با تبریک ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن سال نو شمسی، گفت: ان شاءالله بار دیگر که همدیگر را می بینیم فلسطین و مقاومت فلسطین بر صهیونیست ها پیروز شده است و من به شما وعده می دهم که ما پیروز می شویم و پایداری ملت فلسطین نمونه ای برای کل جهان خواهد بود.

وی در پایان گفت: ان شاءالله در پایان عملیات طوفان الاقصی ما جشن پیروزی را برگزار می کنیم.

311311

زیاد النخاله در جمع خبرنگاران: در پایان عملیات طوفان الاقصی این ماییم که پیروز می شویم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیاد النخاله در جمع خبرنگاران: در پایان عملیات طوفان الاقصی این ماییم که پیروز می شویم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیاد النخاله در جمع خبرنگاران: در پایان عملیات طوفان الاقصی این ماییم که پیروز می شویم"، کلیک کنید.