ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان گلستان در دستور کار دستگاه قضا

ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان گلستان در دستور کار دستگاه قضا

آژیراک/گلستان رییس کل دادگستری گلستان از پیگیری جدی دستگاه قضا برای ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان استان خبر داد.

حیدر آسیابی ظهر امروز، 27 اسفندماه 1402 ضمن بازدید از محل ساخت پروژه بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان استان گلستان، اظهار کرد: مرکز خیریه نگهداری سالمندان گرگان در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع از 5 سال پیش در روستای گلند فخرآباد گرگان آغاز شده است و هدف ما برداشتن موانع بر سر راه ساخت این مرکز بوده که برای رفع آن اقدام های مقتضی صورت می گیرد.

وی پس از بازدید از محل ساخت این مرکز با اشاره به اینکه جاده دسترسی به این مرکز با وجود آنچه که وعده داده شده بود هنوز زیر سازی نشده است، گفت: به همین دلیل است که کار حمل و نقل مصالح و دسترسی به محل ساخت این پروژه دشوار شده است.

رییس کل دادگستری مرکز گلستان با اشاره به پیگیری های انجام شده در این مورد، عنوان کرد: استان با پیگیری از دستگاه اجرایی متولی قرار شد در کوتاه ترین زمان کار زیرسازی و تکمیل این جاده را آغاز کند، همچنین لازم به ذکر است برای حل مشکل گاز این مرکز نیز از دستگاه متولی پیگیری شد.

آسیابی با بیان اینکه این مرکز با همت خیران در حال ساخت است، خاطر نشان کرد: دادگستری استان از باب حقوق عامه پیگیر رفع موانع برای سرعت ساخت و تکمیل کار ساخت این مرکز است.

به گزارش آژیراک وجود خانه های سالمندان در جامعه امروزی اهمیت بسیاری دارد و این مراکز اجتماعی نقش مهمی را در بهبود کیفیت زندگی سالمندان ایفا می کنند. خانه های سالمندان به سالمندان فرصتی می دهند تا در محیطی امن و محافظت شده از تنهایی آنها جلوگیری شود، فقط زنده بودن در این دورن کافی نیست و علاوه بر چکاپ های پزشکی ماهانه و مرتب سالمند باید احساس رضایت از زندگی هم داشته باشد. این مراکز علاوه بر فراهم کردن مراقبت و پشتیبانی پزشکی و اجتماعی، فعالیت های گروهی و فرهنگی را نیز برگزار می کنند که به روحیه و روحیه جسمانی سالمندان کمک می کند.

همچنین خانه های سالمندان مکانی مناسب برای تبادل تجربیات، دوستی های جدید و ارتباط با جوانان جامعه فراهم می آورندتا این افراد از افزایش احساس تعلق در جامعه برخوردار شوند.

پایان خبر آژیراک

ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان گلستان در دستور کار دستگاه قضا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان گلستان در دستور کار دستگاه قضا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت بزرگترین مرکز نگهداری سالمندان گلستان در دستور کار دستگاه قضا"، کلیک کنید.