سازمان ملل امدادرسانی شبانه در غزه را تعلیق کرد

سازمان ملل امدادرسانی شبانه در غزه را تعلیق کرد

سخنگوی سازمان ملل در پی کشته شدن هفت امدادگر در نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این سازمان، امدادرسانی شبانه در نوار غزه را به مدت حداقل 48 ساعت متوقف کرده تا ارزیابی های امنیتی را انجام دهد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، استفان دوجاریک، سخنگوی سازمان ملل متحد روز چهارشنبه به وقت محلی به خبرنگاران گفت که یک آژانس کمک رسانی سازمان ملل عملیات خود را در شب به مدت حداقل 48 ساعت متوقف می کند.

دوجاریک گفت که این اقدام که بر دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور بشردوستانه (OCHA) تاثیر می گذارد، برای ارزیابی نگرانی های امنیتی در منطقه انجام می شود.

سخنگوی سازمان ملل افزود که برنامه جهانی غذا در طول روز به عملیات خود از جمله تلاش های روزانه برای اعزام کاروان ها به شمال غزه “جایی که مردم در حال مرگ هستند”، ادامه می دهد .

او به خبرنگاران گفت: «با نزدیک شدن قحطی، به کارکنان و تجهیزات بشردوستانه نیاز داریم تا بتوانیم آزادانه و ایمن در سراسر نوار غزه حرکت کنیم.»

 

سازمان ملل امدادرسانی شبانه در غزه را تعلیق کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان ملل امدادرسانی شبانه در غزه را تعلیق کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان ملل امدادرسانی شبانه در غزه را تعلیق کرد"، کلیک کنید.