سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در ایران انجام می شود

رییس قرارگاه نفس کشور گفت: آمار های غیررسمی در کشور نشان می دهد که سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در سطح کشور انجام می شود، عددی که بسیار نگران کننده بوده و لازم است تا همه دستگاه ها در این زمینه فعالیت های جدی کنند.

سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در ایران انجام می شود

آفتاب نیوز :

محسن ذاکریان در همایش کنشگران مقابله با سقط عمد جنین در مشهد که با همکاری بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر استان امروز در اردوگاه فرهنگی و تربیتی امام رضا (ع) مشهد برگزار شد، اظهار کرد: آمار های غیررسمی در کشور نشان می دهد که سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در سطح کشور انجام می شود، عددی که بسیار نگران کننده بوده و لازم است تا همه دستگاه ها در این زمینه فعالیت های جدی کنند.

وی تصریح کرد: مرکز نفس در سال 1400 کار خود را در مشهد و با هدف جلوگیری از سقط عمد جنین سالم آغاز کرد و تاکنون بیش از 3 هزار مورد جلوگیری از سقط عمد جنین سالم در نقاط مختلف کشور توسط مرکز نفس انجام شده است.

رییس قرارگاه نفس کشور و مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: بیشترین دلیل سقط عمد در کشور را ناسازگاری زوجین و احساس عدم امنیت بوده است.

سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در ایران انجام می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در ایران انجام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سالانه بین 250 تا 500 هزار سقط عمد در ایران انجام می شود"، کلیک کنید.