سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: از سوی ایران مورد حمله قرار گرفتیم

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: از سوی ایران مورد حمله قرار گرفتیم

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب اعلام کرد که از سوی ایران مورد حمله پهپادی قرار گرفته اند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، گفت: ایران ده ها پهپاد به سمت (رژیم) اسراییل پرتاب کرده است و پدافندهای ما آماده مقابله هستند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، افزود: ارتش و نیروی هوایی آماده مقابله با تهدیدهای ایران هستند که قرار است ظرف چند ساعت آینده برسد و به محض ورود با آنها مقابله می کنیم، اما هشدار می دهیم که دفاع 100 درصدی نخواهد بود.

وی همچنین گفت: ارتش ما در سطوح مختلف آمادگی دفاعی و تهاجمی دارد و در این زمینه با آمریکا همکاری می کنیم.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی دقایقی پیش به نقل از مقام های اسراییلی و آمریکایی از آغاز حمله پهپادی ایران به فلسطین اشغالی خبر دادند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: از سوی ایران مورد حمله قرار گرفتیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: از سوی ایران مورد حمله قرار گرفتیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: از سوی ایران مورد حمله قرار گرفتیم"، کلیک کنید.