سرنوشت تلخ و مرگبار یک خانواده 5 نفره در سربیشه

سرنوشت تلخ و مرگبار یک خانواده 5 نفره در سربیشه

آفتاب نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_ خراسان جنوبی؛ کاووسی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، گفت: ساعت 15 امروز جمعه 24 فروردین 1403، مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان جنوبی، غرق شدگی یک خانواده که با سواری پژو 405 قصد عبور از رودخانه محلی حوالی بخش درح، نزدیک روستای مرزی تیغناب را داشتند، اعلام شد. 

وی ادامه داد: بلافاصله 2 تیم عملیات نجات و یک تیم پشتیبان هلال احمر شهرستان سربیشه از بخش درح به محل اعزام شدند. 

کاووسی افزود: امدادگران توانستند با عملیات نجات پس از یک ساعت، اجساد 5 نفر جان باخته شامل پدر، مادر و سه فرزند خانواده را در مسیر رودخانه از آب بیرون بکشند. 

گفتنی است، 15 سانتی متر آب تا مچ پا، می تواند انسان را سرنگون کند، 30 سانتی متر آب به راحتی خودرو را جابه جا می کند و 60 سانتی متر آب نیز، آن را واژگون و غرق می سازد.

سرنوشت تلخ و مرگبار یک خانواده 5 نفره در سربیشه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت تلخ و مرگبار یک خانواده 5 نفره در سربیشه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت تلخ و مرگبار یک خانواده 5 نفره در سربیشه"، کلیک کنید.