سقوط آزاد قیمت طلا/ سرمایه گذاران گیج شدند

سقوط آزاد قیمت طلا/ سرمایه گذاران گیج شدند

به گزارش خبرگزاری آژیراک، قیمت طلا در آخرین معاملات بازار جهانی، 24 دلار کاهش قیمت داشت و یک هزار و 994 دلار قیمت خورد. بررسی روند قیمت ها نشان می دهد که در طول دو ماه گذشته که طلا وارد کانال 2 هزار دلار شده، تاکنون نتوانسته به زیر این کانال برود، اما با تغییر فاز قیمتی در بازار جهانی، شرایط تغییر کرد.

بر همین اساس، گزارش قیمتی بازار جهانی طلا نشان می دهد که طی یک هفته گذشته اونس طلا افت 40 دلاری و یک ماه گذشته 54 دلاری را تجربه کرده است.

به این ترتیب، سرمایه گذاران طلا در طول یک هفته گذشته با زیان نزدیک به 2 درصدی و در طول یک ماه گذشته با زیان 2.6 درصدی روبه رو شده اند.

طبق گزارش رویترز، در حال حاضر تمرکز سرمایه گذاران بر اطلاعات شاخص قیمت مصرف کننده در آمریکا در ماه ژانویه است که قرار است منتشر شود.

اقتصاددان های وال استریل انتظار دارند نرخ تورم سالیانه تا 2.9 درصد افزایش یافته باشد. این رقم در ماه گذشته برابر با 3.4 درصد بود. بالا ماندن سطح تورم می تواند آغاز روند کاهش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا را به تعویق بیندازد.

پایین آمدن نرخ بهره هزینه نگهداری طلا به عنوان یک سرمایه غیر سودده را کاهش داده و تمایل برای خرید آن را بالا می برد.

تاجران حدود 62 درصد احتمال می دهند فدرال رزرو نرخ بهره را در ماه مه پایین بیاورد.

223225

سقوط آزاد قیمت طلا/ سرمایه گذاران گیج شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقوط آزاد قیمت طلا/ سرمایه گذاران گیج شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقوط آزاد قیمت طلا/ سرمایه گذاران گیج شدند"، کلیک کنید.