سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ زنی 60 ساله درپی سقوط به عمق 30 متری چاهی در جنوب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با آژیراک، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه سقوط در چاه در ساعت 17:09 عصر امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مخصوص و دستگاه هوارسان به محل حادثه واقع در خیابان مختاری شرقی، خیابان اشجعی اعزام کرد.  

وی با بیان اینکه آتش نشانان ظرف مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک منزل دو طبقه قدیمی رخ داده و در قسمت حیاط آن چاهی خشک به عمق حدود 30 متر حفر شده است. ظاهرا مالکان این منزل قصد تخریب و نوسازی این خانه را داشته و چاه مذکور را نیز برای آزمایش خاک حفر کرده بودند. اما همچنان افرادی در این خانه ساکن بودند.  

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه زنی 60 ساله به عمق 30 متری این چاه سقوط کرده بود، گفت: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل و استقرار کارگاه نجات، به عمق چاه رفته و این زن را از داخل چاه خارج کردند. متاسفانه با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد که او جان خود را از دست داده است.  

ملکی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 18:24 به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

وی با اشاره به این حادثه به مردم هشدار داد که اولا تا جای ممکن آزمایش خاک را زمانی انجام دهند که دیگر فردی در محل ساکن نیست و علاوه بر آن حتما از یک درپوش مناسب برای چنین چاه هایی استفاده کنند.

سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه
سقوط زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه

پایان خبر آژیراک

سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقوط مرگبار زن 60 ساله به عمق 30 متری چاه"، کلیک کنید.