سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت 90 نفر

سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت 90 نفر

به گزارش آژیراک به نقل از المیادین، مجتمع بیمارستانی شفا در نوار غزه برای سومین روز پیاپی در محاصره نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی است و هدف حمله های وحشیانه ارتش این رژیم قرار می گیرد.

«اسماعیل الثوابته» مدیر دفتر اطلاع رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد: ارتش رژیم اشغالگر اسراییل همچنان ساختمان بیمارستان شفا را هدف قرار می دهد.

مدیر دفتر اطلاع رسانی دولتی نوار غزه افزود: مجتمع بیمارستانی شفا پیش از تعرض های اخیر بیش از 7000 بیمار و آواره را در خود جای داده بود.

به گزارش آژیراک، از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از آغاز حمله وحشیانه خود به مجتمع بیمارستانی شفا در غزه، 90 شهروند فلسطینی را به شهادت رسانده و نزدیک به 300 نفر دیگر را نیز بازداشت کرده است.

بر اساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی، 160 نفر از این 300 فرد بازداشت شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی برای انجام به اصطلاح تحقیقات به داخل سرزمین های اشغالی منتقل شده اند.

310310

سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت 90 نفر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت 90 نفر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت 90 نفر"، کلیک کنید.