سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است

سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است

دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به اینکه سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است، تصریح کرد: بازداشت آقای نوری خودسرانه و غیرقانونی بود.

به گزارش آژیراک به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین الملل قوه قضائیه و ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر پس از استقبال از حمید نوری، گفت: بازداشت آقای نوری خودسرانه و غیرقانونی بود، ایشان هیچ جرمی مرتکب نشده است و بنا بر اتهام های یک گروهک تروریستی که دستشان به خون بیش از 17 هزار نفر انسان بی گناه آلوده است، 5 سال به ناحق گرفتار شد و در این مدت، تمامی حقوق وی نقض شد و درد و رنج فراوانی کشید، همانگونه که خانواده ایشان نیز درد و رنج کشیدند.

وی در ادامه تاکید کرد: سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است و از تمام ظرفیت ها برای آزادی هموطنان گرفتار استفاده می کنیم.

دبیر ستاد حقوق بشر ایران عنوان کرد: آقای نوری طی این 5 سال استقامت بسیار خوبی از خودشان نشان دادند؛ ما صحبت های آقای نوری را در دادگاه دنبال می کردیم، مواضع بسیار خوبی داشتند و ماهیت گروهک تروریستی منافقین را بخوبی آشکار کردند و این ارزش دارد.

غریب آبادی در پایان از تلاش های قوه قضاییه، مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه، وزارت اطلاعات، دبیرخانه شورای عالی امنیت و وزارت خارجه تشکر و قدردانی کرد.

پایان خبر آژیراک

سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از اتباع خود در خارج از کشور است"، کلیک کنید.