سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین

سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین

غیر ممکن است در زمان خرید سیم مفتول این سوال از ذهن شما خطور نکرده باشد! سیم مفتول از کجا بخرم؟ بدون شک کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه دو معیار اصلی جهت ثبت سفارش سیم مفتول به شمار می روند.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، غیر ممکن است در زمان خرید سیم مفتول این سوال از ذهن شما خطور نکرده باشد! سیم مفتول از کجا بخرم؟ بدون شک کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه دو معیار اصلی جهت ثبت سفارش سیم مفتول به شمار می روند. اگرچه قیمت سیم مفتولی تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد، اما می توان با انتخاب یک استراتژی خوب نرخ خرید مفتول را کاهش داد.

یک راهکار ایده آل جهت کاهش قیمت انواع سیم مفتول اعم از قیمت سیم مفتول گالوانیزه و قیمت سیم مفتول سیاه ثبت سفارش مفتول به صورت مستقیم از کارخانه، بدون واسطه است. در حال حاضر فولاد توفیقی و شهر مفتول هر دو کارخانه فروش سیم مفتول بدون واسطه هستند. البته فروشگاه ها یا شرکت های متعددی هم در زمینه فروش سیم مفتول فعالیت می کنند که بیشتر نقش واسطه را اعمال می کنند.

قیمت سیم مفتول به چه مواردی بستگی دارد؟

نرخ کیلویی خرید مفتول تحت تاثیر عوامل متعدد به صورت روزانه دستخوش تغییر می شود. به طور کلی قیمت روز سیم مفتول به نرخ ارز، میزان تقاضا، هزینه های تولید، کارخانه سازنده، سیاست های داخلی و … بستگی دارد. حتی ابعاد مفتول را می توان از عوامل موثر بر قیمت مفتول دانست؛ چرا که برای مثال قیمت کیلویی مفتول با ضخامت x با قیمت کیلویی مفتول با ضخامت y می تواند متفاوت باشد.
در کنار همه این عوامل قیمت سیم مفتول نازک به شدت به مرکز خریدی که سفارش خود را ثبت می کنید، وابسته است. تجربیات نشان می دهد خرید مستقیم بدون واسطه از کارخانه در بودجه شما صرفه جویی چشمگیری خواهد کرد.

سیم مفتول را از کجا بخریم؟

همانطور که گفته شد، قیمت انواع سیم اعم از قیمت روز سیم مفتول گالوانیزه و قیمت روز سیم مفتول آرماتور بندی تغییرات زیادی پیدا می کند. اما اگر واقع بینانه به این قضیه نگاه کنیم، ما هیچ نقشی در این تغییرات نخواهیم داشت. به عنوان مثال ما نمی توانیم نرخ ارز یا میزان تقاضا را در جهت کاهش قیمت سیم مفتول تغییر دهیم. اما یک راهکار برای کاهش نرخ خرید مفتول وجود دارد و آن انتخاب یک مرجع مناسب برای خرید سیم مفتول است.

سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین
از آنجا که سوال سیم مفتول از کجا بخرم؟ سوال بسیار مهمی است، در ادامه لیستی از کارخانه جات و مراکز معتبر فروش مفتول را معرفی کرده ایم. در زمان معرفی این لیست راهنمایی های لازم را جهت انتخاب بهترین مرکز فروش مفتول ارایه خواهیم کرد.

لیست کارخانجات تولید مفتول و واسطه های فروش

به سبب کاربرد گسترده مفتول، خرید و فروش سیم مفتول در داخل کشور نسبتا پرتقاضا محسوب می شود. اگر به دنبال خرید مفتول هستید، شاید بد نباشد با کارخانه جات و واسطه های فروش مفتول آشنا شوید. صد البته واسطه های متعددی در زمینه خرید و فروش سیم مفتول فعالیت می کنند؛ مراکز فروش اصفهان آهن، مرکز آهن، مفتول آی آر، آهن تخفیف، شهر مفتول و فولادسل از بزرگترین مراکز فروش مفتول هستند. همچنین کارخانه فولاد توفیقی بزرگترین تولیدکننده سیم مفتول به شمار می رود.
لیست زیر این تولیدکنندگان و فروشندگان را به شما نشان می دهد:

  • کارخانه تولید سیم مفتول؛ فولاد توفیقی
  • کارخانه تولید مفتول؛ شهر مفتول
  • واسطه سیم مفتول؛ آهن آنلاین
  • واسطه فروش سیم مفتول؛ اصفهان آهن
  • واسطه فروش مفتول؛ مرکز آهن
  • واسطه فروش سیم فلزی؛ مفتول آی آر
  • واسطه فروش مفتول؛ آهن تخفیف
  • واسطه فروش مفتول؛ فولادسل

در ادامه هر یک از موارد بالا را بیشتر مورد بررسی خواهیم داد تا در انتخاب مرکز خرید سیم مفتول دچار مشکل نشوید.

کارخانه تولید سیم مفتول؛ فولاد توفیقی

پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که در پاسخ به سوال اکثر کاربران، یعنی سیم مفتول از کجا بخرم، سایت یا همان کارخانه فولاد توفیقی را معرفی کنیم. صنایع فولاد توفیقی ضمن اینکه جزو محدود تولیدکنندگان سیم مفتول است، از لحاظ قیمت و کیفیت نسبت به دیگر سازندگان مفتول عملکرد بهتری دارد. به همین دلیل نام کارخانه فولاد توفیقی در بالای لیست ما قرار گرفته است.

کارخانه تولید مفتول؛ شهر مفتول

یکی دیگر از کارخانه های مطرح و معتبر در زمینه ساخت و تولید سیم مفتول، کارخانه شهر مفتول است. الحق و الانصاف کیفیت و قیمت مفتول تولیدی شهر مفتول در سطح مناسبی قرار دارد. اگرچه مفتول تولیدی این کارخانه به فولاد توفیقی نمی رسد.

واسطه سیم مفتول؛ آهن آنلاین

آهن آنلاین نیز یکی از بزرگترین واسطه های بنام و مشهور در زمینه خرید و فروش سیم مفتول به شمار می رود، که شاید در حوزه واسط فروش آهن آلات بی رقیب باشد. این سایت دارای محصولات بسیاری در حوزه آهن آلات می باشد. چنانچه به دنبال یک فروشگاه واسطه جهت خرید مفتول هستید، آهن آنلاین می تواند یکی از گزینه های لیست شما باشد.

واسطه فروش سیم مفتول؛ اصفهان آهن

اصفهان آهن یک مرجع خرید مفتول است که نقش واسطه را ایفا می کند. اصفهان آهن یکی از بزرگترین فروشگاه های واسطه خرید و فروش آهن در شهر اصفهان است که سیم مفتول بسیاری از برندها را به مشتریان عرضه می نماید.

واسطه فروش مفتول؛ مرکز آهن

مرکز آهن یکی دیگر از واسطه های خرید و فروش سیم مفتول است که به پاس سه دهه حضور در عرصه آهن آلات توانسته جایگاهی خوبی را برای خود دست و پا کند. شعبه اصلی مرکز آهن در شهر اصفهان قرار دارد، اما این شرکت از یک دفتر دیگر نیز در تهران برخوردار است.

واسطه فروش سیم فلزی؛ مفتول آی آر

سایت مفتول آی آر یکی دیگر از واسطه های بیشماری است که برای خرید و فروش سیم مفتول می توان به آن اشاره نمود. مفتول آی آر ادعا کرده است که با هدف جمع اوری قیمت انواع مفتول و یکسان سازی سیم مفتول های سطح بازار فعالیت خود را آغاز نموده است.

واسطه فروش مفتول؛ آهن تخفیف

شرکت آهن تخفیف یکی دیگر از مراکز مناسب جهت ثبت سفارش و خرید مفتول است. بر خلاف اغلب مراکز خرید سیم مفتول، آهن تخفیف در شهر تهران فعالیت اصلی خود را پیگیری می نماید. در صورت نیاز می توانید محصولات مفتولی این شرکت را نیز برانداز کنید.

واسطه فروش مفتول؛ فولاسل

فولاد سل نیز یکی دیگر از واسطه های مفتول است. فولادسل خود را یکی از برترین مراکز عرضه کننده مقاطع فولادی می داند. در پاسخ به این سوال که سیم مفتول از کجا بخرم می توان فولاسل را نیز به عنوان واسط فروش پیش روی افراد معرفی نمود! اما راه بهتری هم هست!

جدول قیمت سیم مفتول در فولاد توفیقی

از آنجا که طبق بررسی های ما امکان خرید مفتول از فولاد توفیقی نسبت به سایر کارخانه جات و واسطه ها مقرون به صرفه تر است، قبل از اقدام به خرید مفتول پیشنهاد می شود در جدول زیر لیست قیمت مفتول آن هم قیمت به روز سیم مفتول را مشاهده نمایید. ناگفته نماند که این قیمت ها در تاریخ 1402.11.29 بر اساس قیمت های منتشر شده از سایت فولاد توفیقی قرار داده شده است.

سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین
جدول قیمت روز سیم مفتول (گالوانیزه آرماتوربندی) از فولاد توفیقی جهت آشنایی شما با قیمت هر کیلو سیم مفتول به شرح زیر است:

نوع مفتول

ضخامت (mm)

قیمت (تومان)

سیم مفتول گالوانیزه 2

2

37.500

سیم مفتول گالوانیزه 2.2

2.2

37.000

سیم مفتول گالوانیزه 2.4

2.4

37.000

سیم مفتول گالوانیزه 2.8

2.8

37.000

سیم مفتول گالوانیزه 3

3

37.100

سیم مفتول گالوانیزه 3.5

3.5

37.500

سیم مفتول گالوانیزه 4

4

37.500

سیم مفتول سیاه 1.2 بسیار نرم سلفون پیچ

1.2

33.000

سیم مفتول سیاه 1.5 بسیار نرم سلفون پیچ

1.5

31.000

سیم مفتول سیاه 2.5 بسیار نرم سلفون پیچ

2.5

31.000

سیم مفتول سیاه 1.5 بسیار نرم

1.5

30.500

سیم مفتول سیاه 2.5 بسیار نرم

2.5

30.500

سیم مفتول سیاه 1.5 نرم

1.5

30.100

سیم مفتول سیاه 2.5 نرم

2.5

30.100

سیم مفتول سیاه 3 نرم

3

30.100

مفتول سیاه 1.5 سفت

1.5

32.000

مفتول سیاه 2.5 سفت

2.5

32.000

برای مشاهده دیگر محصولات سیم مفتول در فولاد توفیقی عبارت “قیمت سیم مفتول فولاد توفیقی” را در گوگل سرچ و وارد سایت fouladtofighi.com شوید، همچنین جهت اطمینان از پایین بودن قیمت مفتول در فولاد توفیقی می توانید قیمت سیم مفتول گالوانیزه، قیمت سیم مفتول سیاه و حتی قیمت سیم مفتول استیل در این سایت را با سایر سایت ها مقایسه کنید.

نحوه خرید سیم مفتول از فولاد توفیقی

ما برای نوشتن این متن تلاش زیادی کردیم تا به سوال بسیاری از کاربران یعنی سیم مفتول از کجا بخرم، پاسخ مناسبی ارایه دهیم. پس از تحقیقات گسترده می توان ادعا کرد خرید مفتول از فولاد توفیقی بهترین انتخاب است.
کارخانه فولاد توفیقی ضمن تولید سیم مفتول با کیفیت، محصولات تولیدی خود را به صورت مستقیم از کارخانه به فروش می رساند. در واقع شما می توانید سیم مفتول تولیدی فولاد توفیقی را بدون هیچ واسطه ای سفارش دهید. اتفاقی که در نهایت باعث کاهش قیمت خرید انواع سیم مفتول گالوانیزه، سیاه، استیل و … خواهد شد. جهت استعلام قیمت سیم مفتول و ثبت سفارش مفتول از فولاد توفیقی می توانید به آدرس اینترنتی https://fouladtofighi.com/solid-wire-price/ مراجعه کنید.

سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیم مفتول از کجا بخرم؛ از فولاد توفیقی تا آهن آنلاین"، کلیک کنید.