شرایط بحرانی در رفسنجان/ سرمربی از اصفهان بر می گردد؟ – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

شرایط بحرانی در رفسنجان/ سرمربی از اصفهان بر می گردد؟ - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، تیم فوتبال مس رفسنجان روز گذشته دوشنبه 14 اسفندماه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران موفق شد استقلال تهران را در خانه شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

اما این پیروزی برای بازیکنان و کادر فنی این تیم خیلی خوشایند نبود چرا که وعده هایی که مدیران کارخانه مس رفسنجان داده بودند عملی نشده بود و بعد از بازی به همین دلیل محرم نوید کیا اعلام کرد مدیران باشگاه قول داده بودند تا 15 اسفند بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود. بازیکنان مس از ابتدای فصل دریافتی نداشتند و زمانی که به این تیم آمدم از مدیران زمان دقیق خواستم تا با بازیکنان صحبت کنم و در آرامش کار خودمان را پیش ببریم اما این اتفاق نیافتاد و در صورت عمل نشدن وعده مدیران دیگر به کار خودم در این تیم ادامه نخواهم داد، چون حاضر نیستم به هر قیمتی کار کنم.

محرم نویدکیا که در روز دیدار استقلال و مس رفسنجان در جام حذفی فرزندش به دنیا آمده بود پس از پیروزی و گلایه هایی که داشت کرمان را به مقصد اصفهان ترک کرد. با توجه به صحبت های نویدکیا پیش بینی می شود اگر وعده مسوولان عملی نشود او دیگر به کرمان باز نگردد. موضوعی که می تواند شیرازه این تیم را برای آینده از هم بپاشد و شرایط فوق بحرانی را برای بازیکنان این تیم به وجود بیاورد.

شرایط بحرانی در رفسنجان/ سرمربی از اصفهان بر می گردد؟ – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرایط بحرانی در رفسنجان/ سرمربی از اصفهان بر می گردد؟ – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرایط بحرانی در رفسنجان/ سرمربی از اصفهان بر می گردد؟ – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.