شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر همگان وظیفه است

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر همگان وظیفه است

آژیراک/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، وظیفه شرعی و اجتماعی و بر همگان وظیفه است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی 20 بهمن در خطبه های نماز جمعه ارومیه افزود: عظمت و اقتدار امروز کشور  را مدیون خون شهدا هستیم و برای پاسداری از این خون شهدا بر همگان وظیفه است در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم. 

وی ادامه داد: به گفته سردار دلها، جمهوری اسلامی حرم است و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن حفاظت از این حرم است. 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به عظمت ماه شعبان افزود: در این ماه شاهد اعیاد بسیاری هستیم که باید به نیکی جشن گرفته شود همچنین صدقه دادن در این ماه از طرف ایمه تاکید شده است. 

امام جمعه ارومیه با اشاره به لزوم تبیین زیبایی های دین اسلام افزود: پیامبر اکرم(ص)، تحولی در دوران عرب جاهلی ایجاد کرد و روشهای نیکو را جایگزین سنتهای غلط عرب در آن دوران کرد. 

حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: جاهلیت مدرن در جامعه امروز حاکم است و نسل کشی ها، آتش زدن قرآن و رسم کاریکاتور ایمه نمونه هایی از جاهلیت مدرن در دنیای امروز است. 

پایان خبر آژیراک

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر همگان وظیفه است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر همگان وظیفه است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر همگان وظیفه است"، کلیک کنید.