صادقی: تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت

صادقی: تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت

بازیکن پیشین تیم ملی درباره عملکرد تیم ملی گفت: تیم ما از نبود بزرگ تر در زمین و بیرون زمین ضربه خورد. تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت.

امیرحسین صادقی، بازیکن پیشین تیم ملی در گفت وگو با آژیراک درباره حذف تیم ملی از رقابت های جام ملت های آسیا اظهار کرد: ناراحت کننده بود که تیم ملی نتوانست مقابل قطر برنده شود در صورتی که چندین موقعیت گلزنی داشت که استفاده نکرد. بازیکنان در این بازی تمرکز لازم را نداشتند و همین باعث شد 3 گل دریافت کنند.

او درباره علت باخت تیم ملی ادامه داد: قبل از بازی هم گفته بودم باید تمرکز داشته باشیم که این مهم را نداشتیم. حواشی روی تیم ما تاثیر می گذارد و همین باعث شد تحت تاثیر قطری ها باشیم. عامل اصلی باخت ما گل نزدن بود. هم بعد از گل اول و هم دوم مبتدیانه گل نزدیم و روی ضد حمله گل سوم را هم دریافت کردیم.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره عملکرد خط دفاع افزود: گل خوردن ما ضعف خط دفاع ما نیست. دفاع کردن یک کار تیمی است و اشتباهات تیم ما بود که 3 گل دریافت کردیم. خط دفاع ما در بازی های قبلی عملکرد خوبی داشت اما در این بازی همان طور که گفتم تمرکز کافی را نداشت.

صادقی درباره اخراج خلیل زاده از زمین بیان کرد: اخراج شجاع طبیعی بود. او باید در این بازی باتجربه تر عمل می کرد. در صحنه اخراج اکرم عفیف در نهایت یک ضربه سر می زد و شجاع می توانست آن خطا را انجام ندهد.

فینال تمام عربی؟ بازیکن پیشین تیم ملی در این باره ادامه داد: فوتبال همین است که قابل پیش بینی نیست. تمام تیم های بزرگ آسیا مانند کره جنوبی، عربستان، استرالیا، ژاپن و ایران از این مسابقات حذف شدند. چه کسی فکر می کرد اردن به فینال این مسابقات راه پیدا کند. الان هم دیگر مهم نیست چه تیمی قهرمان این مسابقات می شود.

این بازیکن پیشین تیم ملی درباره این که آیا قلعه نویی در این مسابقات موفق بود یا خیر؟ گفت: فوتبال خوبی را در این مسابقات انجام دادیم. چیزی را که باید بگویم این است که تیم ما از نبود بزرگ تر در زمین و بیرون زمین ضربه خورد. تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت. بستن بازوبند خیلی اهمیت ندارد مهم بزرگی و جمع کردن تیم است. بازیکنان بزرگ ما خیلی بهتر از این می توانستند عمل کنند.

پایان خبر آژیراک

صادقی: تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صادقی: تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صادقی: تیم ما بزرگ تر و کاپیتان نداشت"، کلیک کنید.