صد رحمت به توپ میرزا آقاسی!

صد رحمت به توپ میرزا آقاسی!

بعد از عملیات « وعده صادق » که عظمت و دقت و صلابت آن حیرت جهانیان را به دنبال داشته است، رژیم صهیونیستی و آمریکا و اروپا به وضوح دریافته اند که ایران اسلامی با اقتداری مثال زدنی پای وعده خود ایستاده است و چنانچه صهیونیست ها دست از پا خطا کنند، پاسخی کوبنده تر از قبل دریافت خواهند کرد.

به گزارش آژیراک، حسین شریعتمداری در سرمقاله کیهان نوشت:

1- درباره میرزا آقاسی، صدر اعظم محمد شاه قاجار نقل کرده اند به شاه گفته بود درحال ساختن توپی است که با آن می توان از دارالخلافه تهران به سن پترزبورگ (واقع در شمال غرب سوریه ) شلیک کرد! بعد از چند ماه، توپی که میرزا آقاسی وعده داده بود آماده شد و از محمد شاه برای بازدید و مشاهده اولین شلیک دعوت کرد. اما، هنگام آزمایش گلوله درون لوله توپ منفجر شد و تعدادی از خدمه توپ را لت و پار کرده و کشت. شاه با عصبانیت به او گفت؛ این بود آن توپی که قرار بود از تهران به سن پترزبورگ شلیک کند؟! و میرزا آقاسی گفت: قربانت گردم! وقتی این توپ خودی ها را این طور لت و پار کرده، تصور بفرمایید که با دشمنان چه کرده و چه بلایی بر سر آنها آورده است؟! …

یغمای جندقی در یک رباعی به این ماجرا اشاره کرده و سروده است؛

نگذاشت به مُلک شاه حاجی درمی

شد صرف قنات و توپ هر بیش و کمی

نی مزرع دوست را از آن آب نمی

نی که دل خصم را از آن توپ غمی

نیم بیت آخر دور از ادب بود، تغییرش داده ایم!

2- سحرگاه دیروز شماری از مردم اصفهان صدای انفجاری شنیدند و همزمان برخی از رسانه های آمریکایی و اروپایی برنامه های عادی خود را قطع کرده (BREAKING NEWS) و از حمله اسراییل به یکی از مراکز هسته ای یا نظامی ایران خبر دادند! بی آن که توضیح و یا خبر بیشتری به آن بیفزایند! مقامات رژیم صهیونیستی در این باره سکوت کرده و تاکنون نیز رسماً در این زمینه خبری منتشر نکرده اند! ساعاتی بعد معلوم شد که چهار فروند کوادکوپتر (ریز پرنده ) از سوی عوامل داخلی رژیم صهیونیستی به پرواز درآمده بودند که سه عدد آنها با پدافند ایران منهدم شده و چهارمین کوادکوپتر نیز در آسمان منفجر شده است. برخی رسانه ها نیز از شلیک یک موشک « اسپارو» خبر دادند که پوسته آن در عراق پیدا شده است! ولی توضیح نمی دهند که کلاهک انفجاری آن چه شده است؟! و به کدام نقطه اصابت کرده است؟!

3- تب تُند آن دسته از رسانه های آمریکایی و اروپایی که از واکنش اسراییل به عملیات بزرگ و محیرالعقول «وعده صادق» خبر داده بودند! خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت فرو کش کرد و نوبت به عقب نشینی همراه با شرمندگی رسید و این پرسش که رژیم صهیونیستی به کدام نقطه حمله کرده است بی پاسخ ماند. یکی از رسانه های آمریکایی که مدعی حمله اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران شده بود، ساعاتی بعد مصاحبه رافایل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی را منتشر کرد که گفته بود به هیچیک از تاسیسات هسته ای ایران حمله نشده و هیچ آسیبی نرسیده است …

چند ساعت قبل CNN گزارش داد « تصاویر ماهواره ای نشان می دهند که هیچ اتفاق خاصی برای پایگاه هوایی اصفهان رخ نداده است. این تصاویر نشان می دهد نه چاله عمیقی در پایگاه هوایی اصفهان وجود دارد و نه به ساختمانی آسیب رسیده است. این تصاویر ساعت 10:18 صبح امروز (31 فروردین ) را در این پایگاه نشان می دهند».

4- حالا به اظهارات و نظرات اعلام شده از سوی رسانه ها و برخی از مقامات رسمی رژیم صهیونیستی توجه کنید! این اظهارات به وضوح نشان می دهند که ماجرای حمله اسراییل به ایران، تکرار همان داستان مضحک توپ حاج میرزا آقاسی است. بخوانید!

– « بن گویر» وزیر امنیت رژیم صهیونیستی درباره ادعای حمله اسراییل به ایران توییت زده و نوشته است « مسخره و بی خاصیت بود»!

– « یاییر لاپید» ، با این که رییس جریان اپوزیسیون دولت نتانیاهوست از افشاگری بن گویر عصبانی شده و در واکنش به توییت او نوشته است «هیچ وقت تا الان یک وزیر در کابینه امنیتی چنین لطمه سنگینی به امنیت کشور، و حیثیت و جایگاه آن نزده بود. بن گویر با توییت خود توانست اسراییل را از تهران تا واشنگتن، تمسخر و شرمنده کند»!

– « منوشه امیر» تحلیلگر ایرانی تبار رژیم صهیونیستی که سال ها مدیریت رادیو فارسی زبان اسراییل را برعهده داشت می گوید: با توجه به شرایط و همه محدودیت ها، این همه آن چیزی بود که اسراییل می توانست انجام دهد، ما نمی توانیم همزمان در چند جبهه بجنگیم! اسموتریچ و بن گویر از این حمله اسراییل ابراز ناخرسندی کردند، من هم نظرم همین است، جواب اسراییل هم سطح با حمله ایران نبود، اما اسراییل اولویت های دیگری از جمله غزه و حزب الله لبنان دارد که می توانند اسراییل را فلج کند.

– « تالی گوتلیو» نماینده مجلس رژیم صهیونیستی که از حمله اسراییل اظهار خوشحالی کرده بود و آن را باعث غرور و بازدارندگی (!) دانسته بود با تمسخر و اعتراض شدید شهرک نشینان روبه رو شد، حالا به پاسخ شماری از شهرک نشینان صهیونیست خطاب به تالی گوتلیو که در فضای مجازی و سایت روزنامه هاآرتص آمده است، نگاه کنید: « چقدر تو احمقی، پاسخی از این کوچک تر و بی اهمیت تر امکان نداشت. فرماندهی جبهه داخلی حتی دستورالعمل ها را تغییر نداده است…. فقط یک کوادکوپتر فرستادید، ایمیل هایی که ما دریافت می کنیم خطرناک تراند… دست از فریب و ظاهرسازی بردارید، دیگر هیچ چیز خنده داری وجود ندارد… تالی! مهم این است که تو به سلامت به اسراییل برگشتی . در زمان حمله ایران، یک عده از مقامات اسراییلی از اسراییل فرار کردند… امثال شما احمق ها برای ما از ایرانی ها خطرناک تر هستید… چرا واقعیت را به مردم نمی گویید؟! … می خواهم گریه کنم! چه کسی فکرش را می کرد اسراییل به این روز بیفتد! »! و…

– « لیبر من »، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید از کابینه جنگ این رژیم خواستار استعفای همه اعضای آن شد و گفت: ما در مسیر پیروزی قرار نداریم، بلکه در مسیر ننگ و عار گام بر می داریم »!

– و …

5- بعد از عملیات « وعده صادق » که عظمت و دقت و صلابت آن حیرت جهانیان را به دنبال داشته است، رژیم صهیونیستی و آمریکا و اروپا به وضوح دریافته اند که ایران اسلامی با اقتداری مثال زدنی پای وعده خود ایستاده است و چنانچه صهیونیست ها دست از پا خطا کنند، پاسخی کوبنده تر از قبل دریافت خواهند کرد. از این روی با قاطعیت می توان گفت که حرکت دیروز رژیم صهیونیستی با دو ویژگی خاص صورت پذیرفته است. اول: این که به عنوان واکنش اسراییل در قبال عملیات وعده صادق تلقی نشود که واکنش سخت تر از قبل ایران را در پی داشته باشد. به همین علت است که انجام آن از سوی هیچیک از مقامات رسمی رژیم صهیونیستی تایید نشده است! و دوم آن که پاسخی برای حفظ آبروی (نداشته و برباد رفته) اسراییل به افکار عمومی داخل و خارج رژیم باشد! مشخصه ای که بن گویر و بسیاری دیگر از مسیولان رژیم صهیونیستی مقصود هدف گذاری شده آن را با اظهارات افشاگرانه خود بر باد دادند.

پایان خبر آژیراک

صد رحمت به توپ میرزا آقاسی!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صد رحمت به توپ میرزا آقاسی!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صد رحمت به توپ میرزا آقاسی!"، کلیک کنید.