ضد آفتاب مناسب برای مادران باردار و کودکان چیست؟

ضد آفتاب مناسب برای مادران باردار و کودکان چیست؟

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو درباره مصرف بی خطر ضد آفتاب برای مادران باردار و کودکان توضیح داد.

به گزارش آژیراک، دکتر سارا میرحقی ساعتچی اظهار داشت: اغلب زنان باردار می دانند که خوردن برخی مواد غذایی یا ویتامین ها ممکن است برای جنین خطرناک باشد، اما شاید به این موضوع دقت نکنند که برخی از موادی که از طریق پوست نیز جذب می شود مانند کرم و لوسیون ها ممکن است بر سلامت جنین تاثیرگذار باشد.

این کارشناس سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم های باردار و کودکان تصریح کرد: برای این گروه توصیه می شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

میرحقی ساعتچی گفت: در صورت مصرف ضدآفتاب های حاوی رنگدانه باید در رابطه با مصرف ضدآفتاب های رنگی دقت شده و میزان کافی از ضدآفتاب مورد استفاده قرار گیرد.

پایان خبر آژیراک

ضد آفتاب مناسب برای مادران باردار و کودکان چیست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضد آفتاب مناسب برای مادران باردار و کودکان چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضد آفتاب مناسب برای مادران باردار و کودکان چیست؟"، کلیک کنید.