ضرورت توجه به ایمنی مراکز انتقال خون

ضرورت توجه به ایمنی مراکز انتقال خون

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت توجه به ارزیابی ایمنی سازه ای در ساختمان ها و مراکز متعلق به سازمان انتقال خون تاکید کرد.

به گزارش آژیراک، علی نصیری در دیدار با مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران که با هدف بررسی موضوعات مشترک در خصوص مدیریت بحران و تقویت همکاری این دو سازمان برگزار شد، بر لزوم توجه به ارزیابی ایمنی سازه ای در ساختمان ها و مراکز متعلق به انتقال خون و نیز توجه به ارزیابی های HSE تاکید کرد و گفت: همچنین موضوعات مربوط به چالش های انتقال خون استان تهران در مواقع بحرانی و نحوه استفاده از فضاها و اماکن عمومی برای راه اندازی ایستگاه های دریافت خون، یافتن الگوی مشترک همکاری بین سازمانی، استفاده از ظرفیت فضاهای شهری در محدوده های پهنه بندی پنج گانه مدیریت بحران و … از جمله مواردی است که می توان درباره آنها با یکدیگر تعامل داشته باشیم.

سید منتظر شُبّر، مدیر کل انتقال خون استان تهران نیز در جریان این دیدار به ارایه گزارشی از وضعیت انتقال خون در تهران، میزان دریافت خون و نحوه توزیع مراکز انتقال خون تهران پرداخت و بخشی از چالش های موجود در این زمینه را توضیح داد و اظهار امیدواری کرد که بتوان با همکاری مشترک نیازهای کنونی در این عرصه را رفع کرد.

پایان خبر آژیراک

ضرورت توجه به ایمنی مراکز انتقال خون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت توجه به ایمنی مراکز انتقال خون" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت توجه به ایمنی مراکز انتقال خون"، کلیک کنید.