ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی

وزیر بهداشت عنوان کرد؛

ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی

وزیر بهداشت در هفتمین اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور بر ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی تاکید کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، بهرام عین اللهی در این مراسم که در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، از اجرای قانون جوانی جمعیت به عنوان یکی از مهمترین اقدامات وزارت بهداشت در دو سال گذشته یاد کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات وزارت بهداشت و دانشگاه ها به ویژه در درمان و حمایت از زوجین نابارور، جلوی سقوط و کاهش نرخ رشد جمعیت گرفته و برای اولین بار در طول دو دهه گذشته رشد جمعیت، مثبت شد.

وی اضافه شدن 16 هزار تخت بیمارستانی، افتتاح دو هزار و 700 مرکز بهداشتی و توزیع بیش از 300 دستگاه و تجهیزات پزشکی سنگین و سرمایه ای را از دیگر اقدامات وزارت بهداشت در دولت مردمی دانست و از استمرار این فعالیت ها تا پایان دولت سیزدهم خبر داد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه روسای دانشگاه ها، فرماندهان سلامت مناطق تحت پوشش خود هستند، بر ضرورت ارزیابی مداوم اجرای برنامه ها در سطح دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: نظارت مستمر بر اجرای سیاست های اساسی و برنامه های وزارت بهداشت توسط روسای دانشگاه ها و حضور میدانی آنها در عرصه های مختلف خدماتی و دانشجویی در پیشبرد امور، آثار بسیار ارزشمندی دارد.

دکتر عین اللهی از تلاش های روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در سال جاری قدردانی و برای آنها در سال آینده و در اجرای برنامه های حوزه سلامت، آرزوی توفیق کرد.

ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت حضور میدانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی در فرایند خدمت رسانی"، کلیک کنید.