طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد

سازمان جهانی بهداشت، «برنامه سلامت خانواده» را ابتکار جمهوری اسلامی ایران دانست و بر اساس اعلام مسیول منطقه اروپای سازمان بهداشت جهانی، این برنامه به نام ایران ثبت جهانی شد.

وزارت بهداشت: طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد

آفتاب نیوز :

وبدا نوشت: بهرام عین اللهی وزیر بهداشت که در اجلاس وزرای بهداشت کشور های عضو سازمان همکاری شانگ های در قزاقستان حضور یافته است، به ارایه دستاورد های بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی ایران در این اجلاس پرداخت که مورد توجه مسیولان سازمان جهانی بهداشت و کشور های عضو این سازمان قرار گرفت.

وی در هفتمین اجلاس وزرای بهداشت کشور های عضو اجلاس شانگهای، دسترسی به آب سالم و مراقبت های بهداشتی ایران در این حوزه را تشریح کرد.

عین اللهی در حاشیه این اجلاس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در زمینه مراقبت های بهداشتی دستاورد های متعدد و متنوعی داشته است، افزود: این دستاورد ها مورد توجه کشور های عضو شانگ های قرار گرفت و این کشور ها خواستار همکاری های دانشگاهی همچنین همکاری در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی با جمهوری اسلامی ایران هستند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: روند دسترسی مردم در ایران به آب آشامیدنی سالم بسیار فزاینده بوده و طرح سلامت خانواده، به عنوان محور اساسی در سلامت جامعه در نظر گرفته شده است.

طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد"، کلیک کنید.