طرح نظارتی ویژه عید تا عید در کردستان آغاز شد

طرح نظارتی ویژه عید تا عید در کردستان آغاز شد

آژیراک/کردستان معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طرح پایش و نظارت بر نحوه عرضه کالا در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان از امروز پانزدهم اسفند آغاز شد و تا عید فطر ادامه دارد.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طرح پایش و نظارت بر نحوه عرضه کالا در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان از امروز پانزدهم اسفند آغاز شد و تا عید فطر ادامه دارد.

فرزاد سردارزاده امروز سه شنبه(15 اسفندماه) در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح، گشت های مشترک با حضور سایر دستگاه های نظارتی هم چون تعزیرات حکومتی، اداره کل استاندارد، دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه از امروز تشکیل و فعالیت خود را آغاز می کنند و نظارت آنها تا پایان ماه مبارک رمضان در استان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه بازرسان در مراکز خرید و بازارهای سطح شهرهای استان حضور پیدا می کنند، افزود: امسال به دلیل شرایط موجود در بازار طرح نظارت بر نحوه عرضه و توزیع کالا با جدیت و دقت بیشتری به اجرا در می آید.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان بیان کرد: در سطح استان 20 اکیپ 2 نفره و همچنین گشت های مشترک به طور مستمر و شبانه روزی بر سطح بازار نظارت دارند.

سردارزاده با بیان اینکه فروشندگان به بهانه نوسانات و افزایش نرخ ارز حق گران کردن قیمت کالاها را ندارند، اظهار کرد: در صورت مشاهده و احراز هر گونه تخلف، برابر قانون با متخلفان برخورد می شود.

وی یادآور شد: نمایشگاه های بهاره در سطح استان برپا می شود و فروش های فوق العاده هم در این ایام در راستای کنترل قیمت و تامین مایحتاج شهروندان به اجرا درآمده است.

شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت وغیره در واحدهای صنفی با شماره تلفن 124 تماس بگیرند یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت ، واحد متخلف را معرفی کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

پایان خبر آژیراک

طرح نظارتی ویژه عید تا عید در کردستان آغاز شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح نظارتی ویژه عید تا عید در کردستان آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح نظارتی ویژه عید تا عید در کردستان آغاز شد"، کلیک کنید.