عرضه 60000 صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی 1403

عرضه 60000 صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی 1403

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» گفت: برای سفرهای نوروزی 1403، بیش از 60 هزار صندلی در مسیرهای مختلف پیش بینی شده بود که از زمان عرضه آن تاکنون، حجم زیادی از بلیت های پروازهای نوروزی به فروش رفته است.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آژیراک از وزارت راه و شهرسازی، حسام قربانعلی با اشاره به تمهیدات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برای سفر های نوروزی 1403 اظهار کرد: در این ایام «هما» با پرواز در بیش از 30 مسیر داخلی پرواز به مسافران خدمات ارایه می کند و درصدد هستیم در مسیر های پرتقاضا، پرواز های فوق العاده نیز برقرار کنیم.

وی افزود: برای طرح سفر های نوروزی 1403، بیش از 60 هزار صندلی در مسیر های مختلف پیش بینی شده بود که از زمان شروع عرضه آن تا کنون، حجم زیادی از بلیت های پرواز های نوروزی به فروش رفته است، البته هم اکنون نیز بخشی از بلیت ها در سایت www.iranair.com و کانال های رسمی فروش عرضه شده است که هموطنان می توانند از طریق آن خریداری نمایند.

برقراری پرواز های فوق العاده

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» درباره برقراری پرواز های فوق العاده دراین ایام گفت: با توجه به حجم تقاضای سفر هوایی برای برقراری پرواز های فوق العاده، درصدد هستیم برای مسیر های پر تقاضا پرواز های فوق العاده برقرار کنیم.

وی افزود: بلیت این پرواز ها از طریق سایت «هما» به نشانی www.iranair.com، دفاتر فروش “هما” و دفاتر خدمات مسافرتی عرضه خواهد شد. همچنین زمان عرضه بلیت از طریق کانال های رسمی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

بلیت پرواز های «هما» با نرخ مصوب به فروش می رسد

قربانعلی درباره قیمت فروش بلیت های «هما» در این ایام اظهار داشت: قیمت بلیت پرواز های داخلی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای ایام نوروز براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و تحت نطارت سازمان هواپیمایی کشوری عرضه می شود.

پرواز های عتبات عالیات در ایام نوروز نیز افزایش خواهد داشت

این مقام مسیول در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مورد پرواز های عتبات عالیات این شرکت گفت: در ایام نوروز هما علاوه بر انجام پرواز های برنامه ای تهران به نجف و بالعکس که در روز های یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته انجام می شود، با توجه به تقاضای مشتاقان حسینی برای حضور در اماکن متبرکه، برنامه ریزی لازم برای افزایش ظرفیت صندلی در این مسیر صورت گرفته است و هموطنان می توانند بلیت مسیر تهران به نجف اشرف و بالعکس را از طریق دفاتر فروش “هما” و وب سایت www.iranair.com خریدار کنند

وی یاد آور شد با توجه به افزایش تقاضای نوروزی در این مسیر، مجددا پرواز های فوق العاده در قالب 8 پرواز رفت وبرگشت دیگر نیز در مسیر تهران به نجف و بالعکس اضافه خواهد شد.

پرواز های مقاصد بین المللی «هما»

قربانعلی در مورد سایر پرواز های بین المللی برای ایام نوروز گفت: ما در تعدادی از مسیر های بین المللی پرتقاضا در ایام عید افزایش فرکانس پروازی خواهیم داشت که این امر نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درباره انجام سایر پرواز ها گفت:تمامی پرواز های بین المللی هما طبق برنامه پروازی انجام خواهد شد.

هواپیما های مورد استفاده در پرواز های نوروز

قربانعلی در خصوص ناوگان مورد استفاده در پروازی نوروزی تصریح کرد: برای انجام پرواز های تعطیلات نوروز از هواپیما های مدرن ایرباس استفاده خواهد شد.

عرضه 60000 صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی 1403

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عرضه 60000 صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی 1403" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عرضه 60000 صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی 1403"، کلیک کنید.