عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدماتی استان تهران ارزیابی می شود

عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدماتی استان تهران ارزیابی می شود

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با تاکید بر «تحقق بهار ایمن» از پایش و نظارت میدانی دستگاه های امدادی و خدماتی استان خبر داد و گفت: عملکرد این دستگاه ها ارزیابی نهایی خواهد شد.

به گزارش آژیراک، حامد یزدی آژیراک، بعد از ظهر پنجشنبه ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک شروع سال 1403 که با بهار قرآن همراه شده است، از آغاز اجرای فاز دوم «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار» در قالب «تحقق بهار ایمن» در استان تهران خبر داد و افزود: با توجه به تاکیدات استاندار محترم تهران، مبنی بر ارایه بهترین خدمات به مردم و مسافران نوروزی پایتخت توسط دستگاه های امدادی و خدمت رسان مستقر در راه ها و محورهای مواصلاتی استان، اداره کل مدیریت بحران، مامور به نظارت میدانی و ارزیابی این اقدامات شده است که طی آن نکات مورد اعتراض مردم، نحوه خدمت رسانی با تکمیل فرم های ارزیابی، احصاء و نقاط ضعف در خدمت رسانی ثبت خواهد شد.

وی در تشریح جزییات بیشتر این اقدام گفت: این امر با هدف «تحقق بهار ایمن» همزمان با نخستین روز از فروردین ماه 1403 و با تشکیل تیم پایش و ارزیابی مدیریت بحران، آغاز و از موضوعات مورد ارزیابی، سنجش زمان حضور دستگاه ها در صحنه حوادث احتمالی و خدمت رسانی از جمله راهنمایی مسافرانی که به استان تهران سفر کرده اند و بررسی تابلوهای هشداری ابتدا و انتهای حریم و محدوده شهرها و تابلوهای مراکز خدمت رسانی و بررسی و رعایت نکات ایمنی مامورین خدمت در طرح «استقبال ایمن از بهار مدیریت بحران» می باشد.

وی عنوان کرد: در این طرح، پایش، بازدید، بررسی و نظارت میدانی بر عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدمات رسان شامل ارایه خدمات توسط، امداد خودروها، پایگاه های نوروزی سیار و ثابت هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی های مستقر در جاده ها و محورهای مواصلاتی صورت می گیرد و بر اساس پایش های شبانه روزی و چگونگی نحوه خدمت رسانی مسوولین و مامورین دستگاه های خدمت رسان و احصای نقاط ضعف از مردم و مسافران نوروزی مستقر در استان و مکان های تفریحی، ارزیابی و امتیاز بندی انجام خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در ادامه بر ضرورت توجه مردم و مسافران به هشدارهای صادر شده از سوی مدیریت بحران مبنی بر عدم اتراق در حاشیه رودها و مسیل ها تاکید و بیان کرد: امیدوار هستیم که با تدابیر و آمادگی های لازم اندیشیده شده توسط مسوولان در بخش های مختلف برای ارایه بهترین خدمات به شهروندان روزه دار و مسافران نوروزی، شاهد رخداد حوادث ناگوار و مخاطرات نباشیم و نوروز و بهار ایمن و شادی برای همه مردم عزیز رقم بخورد.

پایان خبر آژیراک

عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدماتی استان تهران ارزیابی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدماتی استان تهران ارزیابی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملکرد نوروزی دستگاه های امدادی و خدماتی استان تهران ارزیابی می شود"، کلیک کنید.