عنایتی: از استقلال باید امتیاز بگیریم تا بمانیم

عنایتی: از استقلال باید امتیاز بگیریم تا بمانیم

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پیکان برابر استقلال در هفته سی ام لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی است، مقابل تیمی بازی داریم که در کورس قهرمانی است و با تمام توان بازی می کند که از بازی مقابل ما سربلند بیرون بیاید.

وی ادامه داد: باید تمام تمرکز را در 90 دقیقه داشته باشیم و با توجه به شرایطی که در جدول داریم، باید حداقل یک امتیاز در این بازی بگیریم تا کارمان به اما و اگر نکشد. در فاصله کوتاهی که بازی با فولاد و استقلال داشت سعی کردیم بازیکنان را به لحاظ ذهنی و بدنی ریکاوری کنیم. شرایط خوبی داریم و تمرکزمان روی بازی فردا است تا از سهمیه پیکان در لیگ برتر محافظت کنیم.

عنایتی عنوان کرد: اتفاقاتی که در هفته های گذشته افتاد یک مقدار کار ما را سخت کرد. تیمی که جوانان زیادی دارد بعضی وقت ها دچار چالش می شود. به جوانان تیم افتخار می کنم که در کنار بازیکنان باتجربه شرایط خوبی داشتند. انتظار من بالاتر بود اما خیلی نمی شود به جوانان تیم خرده گرفت، امیدوارم تمام دقایق بازی را کنترل و از سهمیه پیکان محافظت کنیم.

257 251

عنایتی: از استقلال باید امتیاز بگیریم تا بمانیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنایتی: از استقلال باید امتیاز بگیریم تا بمانیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنایتی: از استقلال باید امتیاز بگیریم تا بمانیم"، کلیک کنید.