عکسی از دیدار مقامات نظامی ایران و عربستان/ پیام وزیر دفاع چه بود؟

به گزارش خبرگزاری آژیراک، در دیدار امیر سرتیپ بهمن بهمرد جانشین معاونت عملیات ستادکل نیروهای مسلح کشورمان با ارتشبد فیاض بن حامد الرویلی رییس ستادکل عربستان، روابط دو کشور در حوزه های مختلف امنیتی و دفاعی دوجانبه و منطقه ای مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بنابر گزارش ایرنا، امیر بهمرد در این دیدار با تاکید بر توانایی ها و توانمندی های دفاعی و نظامی کشورمان آمادگی ایران را برای گسترش مناسبات فیما میان اعلام کرد و ضمن تسلیم پیام وزیر دفاع کشورمان به وزیر دفاع عربستان، از طرف سعودی برای سفر به ایران دعوت بعمل آورد.

ارتشبد الرویلی نیز ضمن خیرمقدم به هیات ایرانی و قدردانی از پذیرش دعوت جهت حضور در نمایشگاه دفاعی ریاض، بر توسعه همکاری های دو کشور در حوزه نظامی و دفاعی تاکید کرد.

لازم بذکر است دومین نمایشگاه بین المللی دفاعی سعودی با حضور بیش از 85 کشور دنیا و درقالب 600 شرکت و غرفه در ریاض در حال برگزاری است.

عکسی از دیدار مقامات نظامی ایران و عربستان/ پیام وزیر دفاع چه بود؟

219215

عکسی از دیدار مقامات نظامی ایران و عربستان/ پیام وزیر دفاع چه بود؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکسی از دیدار مقامات نظامی ایران و عربستان/ پیام وزیر دفاع چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکسی از دیدار مقامات نظامی ایران و عربستان/ پیام وزیر دفاع چه بود؟"، کلیک کنید.