عکس | خون ریزی و مصدومیت شدید داور زن در لالیگا

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ در جریان دیدار امروز ریال بتیس و اتلتیک بیلبایو که در ورزشگاه خانگی اتلتیک در حال برگزاری است برای کمک داور زن این مسابقه، گوادالوپه پوراس اتفاق ناگواری افتاد و او در برخورد با یکی از دوربین های فیلمبرداری به شدت مجروح شد و درحالیکه صورتش خون آلود شده بود مجبور به ترک زمین شد.

به گزارش ورزش سه، شدت جراحت پوراس به حدی بود که بعد از رسیدگی تیم پزشکی به او خونریزی سرش قطع نمی شد. در نتیجه این کمک داور به کمک برانکارد به بیرون از زمین منتقل شد و داور چهارم به جای او کنار خط طولی زمین ایستاد تا در ادامه بازی وظایف کمک داور را انجام بدهد.

عکس | خون ریزی و مصدومیت شدید داور زن در لالیگا

1994797

گوادالوپه پورس در جریان یکی از حمله های بتیس روی دروازه بیلبایو به سمت دروازه این تیم شروع به دویدن کرد که ناگهان با دوربین استدی کم برخورد کرد. جالب اینجا است که حمله بتیس توسط آویا به گل تبدیل شد و به دلیل شادی بعد از گل بازیکنان این تیم داور وسط با تاخیر متوجه مصدومیت کمکش شد.

بعد از پنج دقیقه توقف مسابقه بازی با حضور داور چهارم به جای این کمک داور مصدوم ادامه پیدا کرد.

258 258

عکس | خون ریزی و مصدومیت شدید داور زن در لالیگا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | خون ریزی و مصدومیت شدید داور زن در لالیگا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | خون ریزی و مصدومیت شدید داور زن در لالیگا"، کلیک کنید.