عکس | سرپرست جدید استقلال مشخص شد

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ در حکمی که به امضای فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال رسیده، ضمن تشکر از زحمات نصرالله خواجه گیری، سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال، این جایگاه به آتیلا حجازی بازیکن و مربی پیشن و همچنین فرزند اسطوره باشگاه استقلال واگذار شد تا آتیلا از فردا در تمرینات استقلال حضور پیدا کند.

به گزارش ورزش سه، پیش از این و در زمان مدیریت خطیر نیز صحبت هایی برای حضور حجازی در استقلال مطرح شده بود که این مسیله به نتیجه نرسید و با توجه به هماهنگی و رفاقت این چهره با جواد نکونام، مدیریت جدید باشگاه، حجازی را به عنوان سرپرست تازه منصوب می کند.

2017570

با حضور حجازی روی نیمکت استقلال، او به سومین سرپرست آبی ها در این فصل تبدیل می شود. پس از علی سامره که در نیم فصل از این تیم جدا شد و نصرالله خواجه گیری که با جدایی علی خطیر او نیز از سمت خود کنار گذاشته شد، حالا آتیلا جدیدترین سرپرست استقلال در لیگ بیست و سوم است.

258258

عکس | سرپرست جدید استقلال مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | سرپرست جدید استقلال مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | سرپرست جدید استقلال مشخص شد"، کلیک کنید.