عکس | علی دایی و 2 کشف بزرگ دوران مربیگری اش در پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ علی دایی چند سالی است که دیگر مربیگری نمی کند و پس از جدایی از تیم سایپا ترجیح داده از فضای فوتبال ایران دور باشد. او در دوران مربیگری خود یک بار با سایپا قهرمان لیگ برتر شد و 2 بار با پرسپولیس و یک بار با نفت تهران عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کرد.

یکی از نکات مهم علی دایی در مربیگری، کشف استعدادهای بزرگی که توانستند به تیم ملی هم برسند. کریم انصاری فرد و علی قلی زاده در سایپا و مهدی طارمی و احمد نوراللهی در پرسپولیس از جمله مهم ترین نفراتی هستند که توسط دایی کشف شدند و به سطح اول فوتبال ایران رسیدند.

دایی یک بار در مصاحبه ای گفته بود بابت خرید طارمی و نوراللهی او را مسخره کرده بودند ولی این 2 به ستارگان بزرگی در پرسپولیس و تیم ملی تبدیل شدند.

عکس | علی دایی و 2 کشف بزرگ دوران مربیگری اش در پرسپولیس

258 258

عکس | علی دایی و 2 کشف بزرگ دوران مربیگری اش در پرسپولیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | علی دایی و 2 کشف بزرگ دوران مربیگری اش در پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | علی دایی و 2 کشف بزرگ دوران مربیگری اش در پرسپولیس"، کلیک کنید.