عکس| علی پروین در غسالخانه؛ ماجرای این تصویر جنجالی چیست؟

آفتاب نیوز :

مرحوم پرویز دهداری سرمربی اسبق تیم ملی که یکی از چهره های ماندگار شاهین و پرسپولیس هم محسوب می شد، پاییز سال 1371 چهره در نقاب خاک کشید و مسافر آسمان شد.

درگذشت این مربی بزرگ که رسانه ها به او لقب معلم اخلاق نیز داده بودند زمان خودش سر و صدای بسیار زیادی برپا کرد و اهالی فوتبال در مراسم تشییع و ترحیم او حضوری پررنگ داشتند.

عکس زیر که اخیرا با توضیحات متفاوت و اشتباهی در فضای مجازی دست به دست شده و داستان سرایی های درباره آن صورت گرفته، مربوط به همان سال است و علی پروین سرمربی اسبق تیم ملی را همراه با حسن غفوری فرد، رییس اسبق سازمان تربیت بدنی در غسالخانه تهران نشان می دهد که بالای سر مرحوم پرویزخان دهداری رفته بودند. اتفاقا خود دکتر غفوری فرد نیز اسفند ماه سال گذشته چشم از جهان فرو بست و این روزها در آستانه اولین سالگرد درگذشت او هستیم.

مرحوم پرویز دهداری زمستان سال 67 پس از این که گروهی از تماشاگران تحت تاثیر قرار گرفته و به او در ورزشگاه کم لطفی کردند، از تیم ملی فوتبال کشورمان استعفا داد و حدودا 8 ماه پس از این اتفاق علی پروین جای او را بر روی نیمکت تیم ملی گرفت. دهداری با تیم ملی در جام ملت های 1988 سوم شده بود و نسل ارزشمندی را برای فوتبال ما پرورش داد.

عکس| علی پروین در غسالخانه؛ ماجرای این تصویر جنجالی چیست؟

 

عکس| علی پروین در غسالخانه؛ ماجرای این تصویر جنجالی چیست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| علی پروین در غسالخانه؛ ماجرای این تصویر جنجالی چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| علی پروین در غسالخانه؛ ماجرای این تصویر جنجالی چیست؟"، کلیک کنید.