عکس| فولاد کوتاه نیامد، کیت های مشکی آماده بازی!

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ در شرایطی که تا زمان شروع بازی استقلال و فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران تنها 3 ساعت باقی مانده، همچنان حواشی جلسه هماهنگی دو تیم ادامه دارد و در شرایطی که شنیده می شد موعود بنیادی فر داور بازی قرار است درباره این موضوع تصمیم بگیرد، باشگاه فولاد خوزستان از رختکن خودش تصویری منتشر کرد که نشان می دهد این تیم پیراهن سیاه رنگ خودش را آماده کرده است.

به نقل از ورزش سه شروع این بحث و جدل مربوط به جلسه دیروز است جایی که مطابق معمول جلسه هماهنگی پیش از بازی، روز گذشته در سازمان لیگ برگزار شد و رنگ پیراهن که معمولاً بدون حاشیه توسط تیم ها انتخاب می شود، این بار با یک حاشیه گسترده همراه شده تا تبدیل به اصلی ترین سوژه فوتبال ایران در پیش از بازی استقلال با فولاد شود.

انتخاب پیراهن مشکی توسط تیم فولاد با اعتراض استقلالی ها همراه شده و این باشگاه اعلام کرد دروازه بان این تیم از پیراهن مشکی استفاده خواهد کرد، در نهایت اما در صورت جلسه تهیه شده، رنگ پیراهن فولاد در بازی امروز مشکی تعیین شده ولی برای رنگ پیراهن دروازه بانان دو تیم تصمیمی گرفته نشده است که با توجه به تصویری منتشر شده از رختکن این تیم معلوم است که این تیم می خواهد برای این بازی مشکی بپوشد و بعید است اتفاقی بتواند این مسیله را تغییر دهد.

تیم فولاد خوزستان در شرایط کنونی جدول، در رده پانزدهم جدول ایستاده و با 22 امتیاز با دو تیم استقلال خوزستان و نساجی از لحاظ امتیازی برابر است و در تلاش است تا هر طور که شده از این منطقه خطرناک پایین جدول، جدا شود.

عکس| فولاد کوتاه نیامد، کیت های مشکی آماده بازی!

تیم استقلال تهران هم با توجه به اینکه پرسپولیس دیدار خودش را روز شنبه انجام داده و به پیروزی رسیده، صدر را از دست داده و برای بازپس گیری رتبه نخست جدول برای بازی امروز مستلزم کسب سه امتیاز برابر خوزستانی ها خواهد بود.

257 251

عکس| فولاد کوتاه نیامد، کیت های مشکی آماده بازی!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| فولاد کوتاه نیامد، کیت های مشکی آماده بازی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| فولاد کوتاه نیامد، کیت های مشکی آماده بازی!"، کلیک کنید.