عکس | ملاقات نیمار و پیکه پس از ماجرای جنجالی

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ پس از هفت سال از شوخی به یاد ماندنی پیکه با جمله «او می ماند»، یک بار دیگر خاطره آن روزها برای هواداران فوتبال زنده شد. مدافع سابق بارسلونا در ابتدا ظاهراً می خواست شایعات پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن را تکذیب کند اما نیمار در نهایت با انتقالی باورنکردنی به ارزش 222 میلیون یورو به تیم فرانسوی پیوست و رکورد نقل و انتقالات را شکست.

به گزارش ایران ورزشی: پیکه احتمالاً اندازه پاری سن ژرمن برای جذب نیمار هزینه نکرده باشد اما با اعلام برگزاری «جام جهانی کینگز لیگ» او را به پروژه جدید خود اضافه کرده است. این رویداد با حضور 32 تیم در مکزیک و بین 25 مه تا 9 ژوین 2024 برگزار خواهد شد.

عکس | ملاقات نیمار و پیکه پس از ماجرای جنجالی

طبق گزارش Cadena SER، ده تیم از لیگ کینگز آمریکا، ده تیم از اسپانیا و دوازده تیم میهمان در این مسابقات شرکت می کنند. نقش دقیق نیمار هنوز مشخص نیست اما با توجه به حضور استریمرهای مشهور (آلن و گایولس) به عنوان مدیران دو تیم برزیلی، او قطعاً از هموطنان خود و کل رویداد حمایت خواهد کرد. نیمار در حال حاضر تحت درمان مصدومیت رباط صلیبی است که در ماه سپتامبر دچار آن شده است. هنوز مشخص نیست که او چه زمانی می تواند به میادین برگردد.

258 258

عکس | ملاقات نیمار و پیکه پس از ماجرای جنجالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | ملاقات نیمار و پیکه پس از ماجرای جنجالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | ملاقات نیمار و پیکه پس از ماجرای جنجالی"، کلیک کنید.