عکس| پیام رونالدو پس از دو هت تریک متوالی

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی، با درخشش خیره کننده خود در دیدار النصر مقابل ابها، دومین هت تریک خود را در لیگ حرفه ای عربستان به ثبت رساند.

در هفته بیست وششم لیگ حرفه ای عربستان، النصر در دیداری تماشایی و پرگل، با نتیجه 8 بر صفر ابها را درهم کوبید. در این دیدار، کریستیانو رونالدو با نمایشی فوق العاده، 3 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل نیز برای هم تیمی های خود مهیا کرد تا نقشی کلیدی در این پیروزی پرگل ایفا کند.

این شصت وپنجمین هت تریک دوران حرفه ای رونالدو بود که در 39 سالگی به ثمر رسید. رونالدو در هفته بیست وپنجم لیگ نیز مقابل الطایی هت تریک کرده بود و نشان می دهد که با وجود افزایش سن، همچنان عطش گلزنی و میل به موفقیت خود را حفظ کرده است.

رونالدو پس از این بازی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

ما از سرعت خود کم نمی کنیم.

با این پیروزی، النصر 62 امتیازی شد و جابگاهش در رده دوم جدول رده بندی صعود کرد. الهلال با 74 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

عکس| پیام رونالدو پس از دو هتریک متوالی

257 251

عکس| پیام رونالدو پس از دو هت تریک متوالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| پیام رونالدو پس از دو هت تریک متوالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| پیام رونالدو پس از دو هت تریک متوالی"، کلیک کنید.