فاز دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز 28 شهریور به بهره برداری می رسد

فاز دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز 28 شهریور به بهره برداری می رسد

آژیراک/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از بهره برداری فاز دو پروژه ساماندهی گلزار شهدای تبریز در 28 شهریور سال جاری خبر داد.

یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید هفتگی خود از پروژه های عمرانی شهر در روزهای جمعه که با شعار شهر تعطیل نیست صورت می گیرد، اظهار کرد: عملیات عمرانی پروژه ساماندهی فاز 2 گلزار شهدای تبریز در هفت هزار مترمربع مساحت و با 700 میلیارد ریال اعتبار اولیه به کارفرمایی شهرداری منطقه 2 تبریز و اجرای شرکت عمران و توسعه آذربایجان آغاز شده است. 

وی افزود: پروژه ساماندهی فاز 2 گلزار شهدای وادی رحمت تبریز بر اساس برنامه ریزی موجود اجرایی شده و تلاش داریم در موعد مقرر تحویل دهیم. 

هوشیار با اشاره به نصب روزشمار تکمیل پروژه ساماندهی فاز 2 گلزار شهدای وادی رحمت تبریز گفت: بر اساس روزشمار نصب شده 28 شهریور ماه سال جاری ساماندهی فاز 2 گلزار شهدای وادی رحمت تبریز تکمیل و تقدیم به ساحت مقدس شهدا می شود. 

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 20 درصدی عملیات اجرایی پروژه ساماندهی فاز دوم گلزار شهدای وادی رحمت خاطرنشان کرد: پروژه از سرعت خوبی برخوردار بوده و تلاش داریم در روزشمار تعیین شده تحویل شهروندان به خصوص خانواده معظم شهدا دهیم. 

به گزارش آژیراک به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با اشاره اهمیت موضوع و تسریع در اجرای این پروژه یادآور شد: این پروژه طبق زمانبندی باید به اتمام برسد.

پایان خبر آژیراک 

فاز دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز 28 شهریور به بهره برداری می رسد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فاز دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز 28 شهریور به بهره برداری می رسد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فاز دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز 28 شهریور به بهره برداری می رسد"، کلیک کنید.