فرصت ویژه پرسپولیس برای گرفتن استقلال در صدر جدول

فرصت ویژه پرسپولیس برای گرفتن استقلال در صدر جدول

آفتاب نیوز :

اوسمار ویرا انتخاب غییرمنتظره ای برای هدایت پرسپولیس بود. با این حال این مربی برزیلی در حال حاضر سرمربی پرسپولیس است و این تیم با او تا پایان فصل ادامه خواهد داد. اوسمار کارش را با باخت در اراک شروع کرد، ولی هفته قبل موفق شد تراکتور را شکست دهد. اتفاقی که باعث شد کمی از فشار انتقادات نسبت به اوسمار کم شود. پرسپولیس امروز آخرین بازی بیرون از خانه خود را مقابل ذوب آهن در سال 1402 برگزار خواهد کرد و سایر بازی های این تیم تا پایان سال در تهران و مقابل هواداران خودی برگزار خواهد شد.

فرصت ویژه برای پرسپولیس و اوسمار که می توانند با جبران اختلاف امتیاز با استقلال، صدر جدول را از آبی ها بگیرند و صدرنشین شوند. پرسپولیس بعد از بازی با ذوب آهن باید در جام حذفی به مصاف نفت و گاز گچساران برود. بعد از آن به ترتیب در لیگ مقابل فولاد، استقلال و پیکان قرار خواهد گرفت که همه این بازی ها در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اوسمار اگر بتواند در این بازی ها و به خصوص در دربی خوب نتیجه بگیرد، قطعا به فرد محبوب پرسپولیسی ها تبدیل خواهد شد و می تواند به ادامه کار در این تیم امیدوار باشد. در واقع 4 بازی باقی مانده پرسپولیس تا پایان سال که در تهران هم انجام می شود، فرصتی طلایی برای اوسمار و تیمش خواهد بود که خودشان را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی معرفی کنند.

فرصت ویژه پرسپولیس برای گرفتن استقلال در صدر جدول

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرصت ویژه پرسپولیس برای گرفتن استقلال در صدر جدول" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرصت ویژه پرسپولیس برای گرفتن استقلال در صدر جدول"، کلیک کنید.