فوت جوان 20 ساله در یک چاه شش متری / آتش نشانی: چاه ایمن سازی نشده بود

فوت جوان 20 ساله در یک چاه شش متری آتش نشانی: چاه ایمن سازی نشده بود

سخنگوی سازمان اتش نشانی اعلام کرد: یک مورد حادثه گرفتار شدن در چاه در میدان سبلان اعلام و پس از آن دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند، در این حادثه یک جوان تبعه افغانستان درگذشت.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اعلام یک حادثه اعلام کرد: یک مورد حادثه گرفتار شدن در چاه در میدان سبلان اعلام و پس از آن دوایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند، مشاهده شد کارگر 20 ساله افغانستانی در چاهی حدود شش متری که برای ستون گذاری حفر شده بود گرفتار شده است.

وی ادامه داد: این کارگر در حال کار کردن بود که ناگهان این چاه بدون ایمن سازی فروریخت. آتش نشانان ایمن سازی انجام دادند. خاک سسست بود و چندین بار فروریخت، با استفاده از ظرفیت های آتش نشانی و ظرفیت های موجود در محل پس از ساعت ها این فرد که در زیر خاک محبوس و مدفون شده بود خارج شد.

ملکی تاکید کرد: این جوان، بیست ساله و اهل کشور افغانستان بود. 

فوت جوان 20 ساله در یک چاه شش متری / آتش نشانی: چاه ایمن سازی نشده بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوت جوان 20 ساله در یک چاه شش متری / آتش نشانی: چاه ایمن سازی نشده بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوت جوان 20 ساله در یک چاه شش متری / آتش نشانی: چاه ایمن سازی نشده بود"، کلیک کنید.