فیلم| بزرگترین آسانسور جهان با ظرفیت حمل 235 نفر

بزرگترین آسانسور مسافری در جهان، آسانسور جدید هونکین هند با وزن 16 تن، از 18 قرقره و 9 سیم بکسل تشکیل شده است و بین پنج طبقه با سرعت 1.3 فوت در ثانیه حرکت می کند. بزرگترین آسانسور در جهان می تواند 235 نفر را در یک حرکت حمل کند.

فیلم| بزرگترین آسانسور جهان با ظرفیت حمل 235 نفر

آفتاب نیوز :

ظرفیت این آسانسور که در مرکز تجاری جیا در شهر بمبیی (مومبای) هند قرار دارد، 235 مسافر است. فیلمی که مشاهده می کنید تنها درب یک ضلع از ساختمان را نشون میدهد در حالی که سه در دیگر که به هم متصل هستند و همگی با هم بالا و پایین میروند در اضلاع دیگر ساختمان قرار دارند.

صفحات منتشر کننده این فیلم در فضای مجازی نوشته اند: این آسانسور در مرکز جهانی Jio در بمبیی مقصد تجاری و فرهنگی جدید هند است.

بزرگترین آسانسور دنیا با وسعت 277.5 فوت مربع توسط شرکت حمل و نقل عمودی فنلاندی Kone Corporation رونمایی شد.

بزرگترین آسانسور مسافری در جهان، آسانسور جدید هونکین هند با وزن 16 تن، از 18 قرقره و 9 سیم بکسل تشکیل شده است و بین پنج طبقه با سرعت 1.3 فوت در ثانیه حرکت می کند. بزرگترین آسانسور در جهان می تواند 235 نفر را در یک حرکت حمل کند. این آسانسور به اندازه یک آپارتمان کوچک است.

این آسانسور برای جابجایی مهمان های مراسم های بزرگ مانند عروسی، همایش و… که در آن ساختمان برگزار می شود تعبیه شده است و میزان رفت و آمد افراد در کنفرانس و نمایشگاه های واقع در ساختمان مذکور را به حداکثر می رساند.

فیلم| بزرگترین آسانسور جهان با ظرفیت حمل 235 نفر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| بزرگترین آسانسور جهان با ظرفیت حمل 235 نفر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| بزرگترین آسانسور جهان با ظرفیت حمل 235 نفر"، کلیک کنید.