فیلم| بزرگ ترین سیل سال در راه ایران!

فیلم| بزرگ ترین سیل سال در راه ایران!

آفتاب نیوز :

مطابق پیش بینی هواشناسی اولین بار است که اوج سفر های جاده ای سال در 29 اسفند با بزرگ ترین پیش بینی سیل سال همزمان می شود. 5 سال پیش بود که در آستانه فصل بهار 98، سیلاب غرب کشور جان 19 هموطن را گرفت.

رییس جمهور در جلسه هییت دولت گفت: باتوجه به پیش بینی افزایش بارش ها در روز های آینده، رسانه ملی با هشدار به موقع، موضوع را اطلاع رسانی کند مسیولان باید برای حوادث احتمالی بارش های آینده آماده باشند. با وجود پیش بینی ها، پیشگیری خوب باید انجام شود.

وزیر نیرو نیز در گزارشی به رییس جمهور گفت: پیش بینی می شود در چند روز آینده با حجم و شدت بارش های قابل توجهی روبرو شویم. احتمالا این بارش ها در برخی نقاط به 300 میلی متر برسد.

برای استان های غرب کردستان، غرب کرمانشاه، جنوب غرب آذربایجان غربی، لرستان، جنوب و شرق ایلام، نیمه شرقی-شمالی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و شمال فارس بارش سنگین پیش بینی شده است.

شامگاه دوشنبه تا شامگاه سه شنبه اوج شدت بارش ها خواهد بود.

فیلم| بزرگ ترین سیل سال در راه ایران!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| بزرگ ترین سیل سال در راه ایران!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| بزرگ ترین سیل سال در راه ایران!"، کلیک کنید.