قطار از ریل خارج شده مترو به ریل بازگشت

قطار از ریل خارج شده مترو به ریل بازگشت

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از انتقال قطار دیریل شده مترو در پایانه صادقیه به تعمیرگاه خبر داد.

به گزارش آژیراک، هادی زند با بیان اینکه ساعت 9 صبح امروز قطاری بدون مسافر در خط تست پایانه صادقیه در خط 2 دچار حادثه و از ریل خارج شده بود، افزود: با تلاش نیروهای امداد و جمع آوری سوانح شرکت بهره برداری متروی تهران، این قطار در ساعت 14:30 به خط تست بازگشت و به تعمیرگاه اعزام شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر خط تست پایانه صادقیه برای اجرای آزمون های حرکتی و مانورها آزاد است.

بنابر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، قطار 219 متروی تهران صبح امروز جهت انجام تست دینامیکی و آزمون های حرکتی در خط تست در حال حرکت بود که دچار حادثه شد. علت وقوع این حادثه توسط کمیسیون سوانح شرکت بهره برداری مترو بررسی و اعلام خواهد شد.

پایان خبر آژیراک

قطار از ریل خارج شده مترو به ریل بازگشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطار از ریل خارج شده مترو به ریل بازگشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطار از ریل خارج شده مترو به ریل بازگشت"، کلیک کنید.