قلی زاده: هیچ بازی آسانی نداریم/ هم قسم شده ایم، بهترین باشیم

قلی زاده: هیچ بازی آسانی نداریم/ هم قسم شده ایم، بهترین باشیم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه بازیکنان هم قسم شده ایم که بهترین نتیجه را بگیریم.  می دانیم هیچ بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت. 

به گزارش آژیراک، علی قلی زاده پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی بیان کرد: بازی خوبی بود و موقعیت های زیادی داشتیم و حتی می توانستیم بیشتر از 5 گل بزنیم اما باز هم خدا را شکر که توانستیم پیروز شویم و عیدی کوچکی به مردم در این شرایط سخت بدهیم. 

قلی زاده در واکنش به استفاده قلعه نویی از بازیکنان جوان گفت: نظر آقای قلعه نویی است و با برنامه ریزی این کار را انجام داده است. اکثرا بازیکنان با استعدادی هستند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. امیدوارم راه برای بازیکنان دیگر هم باز شود. 

او در مورد استقبال تماشاگران از دیدار دو تیم ایران و ترکمنستان گفت: واقعا انتظار حضور این همه تماشاگر را نداشتم از همه آنها تشکر می کنم و دست آنها را می بوسم. 

هافبک تهاجمی تیم ملی فوتبال ایران در مورد صعود ایران به جام جهانی گفت: بازی آسانی وجود ندارد. همینطور ترکمنستان بازی سازی خوبی انجام داد و در جهان ملت های آسیا هم دیدید تیم های دیگر در مقابل تیم های بزرگ چگونه بازی می کردند. هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. 

قلی زاده در پاسخ به این پرسش که فکر می کند تیم ملی فوتبال ایران پتانسیل صعود از گروه خود در جام جهانی را داشته باشد؟ تصریح کرد:جام ملت ها همه تلاشمان  می کنیم  اما بعضی اوقات نمی شود. از روز اول با همه بازیکنان با هم هم قسم شده ایم که بهترین نتیجه را بگیریم. 
پایان خبر آژیراک 

قلی زاده: هیچ بازی آسانی نداریم/ هم قسم شده ایم، بهترین باشیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلی زاده: هیچ بازی آسانی نداریم/ هم قسم شده ایم، بهترین باشیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلی زاده: هیچ بازی آسانی نداریم/ هم قسم شده ایم، بهترین باشیم"، کلیک کنید.