قهرمانی تیم منطقه یک شیراز در مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد

قهرمانی تیم منطقه یک شیراز در مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد

تیم منطقه یک شیراز عنوان قهرمانی مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی از 15 بهمن به مدت 5 روز با حضور 6 تیم منتخب از مناطق ده گانه دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد دزفول برگزار شد.

مسیول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با بیان این موضوع اظهار کرد: در این دوره از مسابقات واحد اصفهان به نمایندگی از منطقه 4، واحد رفسنجان به نمایندگی از منطقه 6، واحد لاهیجان به نمایندگی از منطقه 3، واحد شیراز به نمایندگی از منطقه یک، واحد تهران جنوب به نمایندگی از منطقه 7 و واحد دزفول به نمایندگی از منطقه 10، حضور داشتند که 15 بازی به صورت دوره ای بین تیم ها برگزار و امروز پنج شنبه مورخ 19 بهمن ماه با پایان بازی ها مقام های نخست تا سوم مشخص شد. 

سعید تنورساز عنوان کرد: این مسابقات که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در مجتمع ورزشی امام علی علیه السلام واحد دزفول برگزار شده بود، بعد از 5 روز رقابت نفسگیر، هرمانی تیم منطقه یک شیراز توانست به مقام قهرمانی دست یابد و تیم منطقه 6 کرمان و تیم منطقه 7 تهران جنوب به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند و کاپ اخلاق به نماینده منطقه 10 واحد دزفول اهدا شد.

به گزارش آژیراک، با توجه به میزبانی شایسته ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در دوره های گذشته و همچنین فضا های استاندار ورزشی هفته آینده نیز واحد دزفول میزبان مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی است.

قهرمانی تیم منطقه یک شیراز در مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی تیم منطقه یک شیراز در مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی تیم منطقه یک شیراز در مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.