قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی با حمایت همراه اول

قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی با حمایت همراه اول

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با حمایت همراه اول عنوان قهرمانی رقابت های آسیایی قرقیزستان را از آن خود کرد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، سی و سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 27 و 28 فروردین ماه در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 مدال نقره و 2 مدال برنز به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

در این دوره از رقابت ها سعید اسماعیلی، ناصر علیزاده، محمدهادی ساروی و امین میرزازاده به «مدال طلا»، پویا دادمرز، محمدرضا رستمی و رسول گرمسری به «مدال نقره» و همچنین امیررضا ده بزرگی و ایمان محمدی به «مدال برنز» دست یافتند.

تیم کشتی فرنگی ایران در «رده بندی تیمی» با کسب 200 امتیاز به عنوان نخست تیمی قاره کهن رسید و شانزدهمین عنوان قهرمانی را طی 28 دوره حضور خود در این رقابت ها برای کشورمان به ارمغان آورد.

همراه اول به عنوان حامی رسمی تیم های ملی کشتی کشورمان، این درخشش و موفقیت را به اعضای تیم ملی فرنگی و مردم ورزش دوست ایران تبریک گفته است. 

قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی با حمایت همراه اول

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی با حمایت همراه اول" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیایی با حمایت همراه اول"، کلیک کنید.