لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد

لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد

به گزارش آژیراک، «یاییر لاپید» رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در این باره اظهار داشت: به «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا اعلام کردم که «بنیامین نتانیاهو» دیگر هیچ عذر و بهانه سیاسی برای امضا نکردن توافق مبادله افراد ربوده شده (اسرای صهیونیست در نوار غزه) ندارد.

بلینکن امروز با لاپید در تل آویو دیدار و رایزنی کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الجزیره، وزیر امور خارجه آمریکا در چارچوب سفر منطقه ای خود برای پیگیری و بررسی مذاکرات آتش بس در غزه، سه شنبه شب وارد اراضی اشغالی فلسطین شد.

این چندمین سفر وزیر امورخارجه آمریکا به اراضی اشغالی از زمان جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه است.

«عبدالباری عطوان» تحلیلگر جهان عرب با اشاره به تحرکات آمریکا در زمینه آتش بس در نوار غزه، دلیل این اقدامات را تحولات داخلی آمریکا و هراسی دانست که انقلاب دانشجویان به جان دولتمردان واشنگتن انداخته است.

310310

لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد"، کلیک کنید.